Audi Q4 Sportback e-tron vs Volvo EX40
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 5 tegen 2
Grootste verschillen: Bagageruimte — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Volvo EX40 410 l · Verbruik — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Volvo EX40 16,6 kWh/100 km · DC-laden — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Volvo EX40 200 kW.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Volvo EX40
De Volvo EX40 is een crossover in het segment C en is verkrijgbaar met vier verschillende aandrijfvarianten. Hij biedt een bereik tot 574 km en accelereert van 0 naar 100 km/u in slechts 4,6 seconden.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs Volvo EX40
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Volvo EX40Single Motor Extended Range
Audi Q4 Sportback e-tron of Volvo EX40 — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 5 tegen 2
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi Q4 Sportback e-tron +2 km
- Accu kWhVolvo EX40 +5 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −3,2 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi Q4 Sportback e-tron +34 pk
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,7 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWVolvo EX40 +35 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +117 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs Volvo EX40
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Volvo EX40Single Motor Extended Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 574 km | Audi +2 km |
| Accu | 77 kWh | 82 kWh | Volvo +5 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16,6 kWh/100 km | Audi −3,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 200 kW | Volvo +35 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 28 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 14,3 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 252 pk | Audi +34 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,3 s | Audi −0,7 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 2000 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 410 l | Audi +117 l |
| Lengte | — | 4440 mm | — |
| Breedte | — | 1873 mm | — |
| Hoogte | — | 1647 mm | — |
| Wielbasis | — | 2702 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
Volvo EX40
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Volvo EX40
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de Volvo EX40 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Audi Q4 Sportback e-tron?
De Volvo EX40 heeft 82 kWh en legt 574 km af, terwijl de Audi Q4 Sportback e-tron met zijn accu van 77 kWh 576 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 16,6 tegenover 13,4 kWh/100 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Audi Q4 Sportback e-tron biedt meer: 527 l tegenover 410 l in de Volvo EX40. Het verschil is 117 l.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 Sportback e-tron accepteert tot 165 kW DC, de Volvo EX40 tot 200 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Audi Q4 Sportback e-tron verbruikt minder elektriciteit: 13,4 kWh/100 km tegenover 16,6 kWh/100 km in de Volvo EX40. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 480 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.


