Audi Q4 Sportback e-tron vs Škoda Elroq
Gelijkspel: 2-2
Grootste verschillen: Verbruik — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Škoda Elroq 15,5 kWh/100 km · Bagageruimte — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Škoda Elroq 470 l · 0–100 km/h — Audi Q4 Sportback e-tron 6,6 s, Škoda Elroq 6,2 s.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Škoda Elroq
De Škoda Elroq is een elektrische SUV in het segment C met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): hij levert vermogens van 190–340 pk, heeft een bereik tot 576 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs Škoda Elroq
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Škoda Elroq85x
Audi Q4 Sportback e-tron of Škoda Elroq — wie wint waar
Gelijkspel: 2-2
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmGeen verschil
- Accu kWhGeen verschil
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkŠkoda Elroq +13 pk
- 0–100 km/h ↓ sŠkoda Elroq −0,4 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWGeen verschil
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +57 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs Škoda Elroq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Škoda Elroq85x | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 576 km | Geen verschil |
| Accu | 77 kWh | 77 kWh | Geen verschil |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Audi −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 165 kW | Geen verschil |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 29 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 13,9 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 299 pk | Škoda +13 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,2 s | Škoda −0,4 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 2132 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 470 l | Audi +57 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Škoda |
| Lengte | — | 4488 mm | — |
| Breedte | — | 1884 mm | — |
| Hoogte | — | 1620 mm | — |
| Wielbasis | — | 2766 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
Škoda Elroq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Škoda Elroq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Audi Q4 Sportback e-tron en de Škoda Elroq?
De Audi Q4 Sportback e-tron heeft RWD en 286 pk. De Škoda Elroq heeft AWD en 299 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Škoda Elroq — zijn accu van 77 kWh werkt dan als stroombron. De Audi Q4 Sportback e-tron biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Audi Q4 Sportback e-tron biedt meer: 527 l tegenover 470 l in de Škoda Elroq. Het verschil is 57 l.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 Sportback e-tron accepteert tot 165 kW DC, de Škoda Elroq tot 165 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.


