Kia EV3 vs Škoda Elroq
Škoda Elroq leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: Vermogen — Kia EV3 204 pk, Škoda Elroq 299 pk · DC-laden — Kia EV3 128 kW, Škoda Elroq 165 kW · 0–100 km/h — Kia EV3 7,7 s, Škoda Elroq 6,2 s.
Kia EV3
De Kia EV3 is een elektrische SUV in het segment C, die verkrijgbaar is met vier verschillende aandrijfconfiguraties, elk met een ander bereik en prestatievermogen.
Škoda Elroq
De Škoda Elroq is een elektrische SUV in het segment C met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): hij levert vermogens van 190–340 pk, heeft een bereik tot 576 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: Kia EV3 vs Škoda Elroq
Kia EV381.4 kWh FWD
Škoda Elroq85x
Kia EV3 of Škoda Elroq — wie wint waar
Škoda Elroq leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmKia EV3 +29 km
- Accu kWhKia EV3 +4,4 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmKia EV3 −0,6 kWh/100 km
- Vermogen pkŠkoda Elroq +95 pk
- 0–100 km/h ↓ sŠkoda Elroq −1,5 s
- Topsnelheid km/hŠkoda Elroq +10 km/h
- DC-laden kWŠkoda Elroq +37 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minŠkoda Elroq −2 min
- Gewicht ↓ kgKia EV3 −322 kg
- Bagageruimte lŠkoda Elroq +10 l
Technische gegevens: Kia EV3 vs Škoda Elroq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Kia EV381.4 kWh FWD | Škoda Elroq85x | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 605 km | 576 km | Kia +29 km |
| Accu | 81,4 kWh | 77 kWh | Kia +4,4 kWh |
| Verbruik ↓ | 14,9 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Kia −0,6 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 128 kW | 165 kW | Škoda +37 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 31 min | 29 min | Škoda −2 min |
| Actieradius per laadminuut | 13,7 km/min | 13,9 km/min | Škoda +0,2 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 204 pk | 299 pk | Škoda +95 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,7 s | 6,2 s | Škoda −1,5 s |
| Topsnelheid | 170 km/h | 180 km/h | Škoda +10 km/h |
| Aandrijving | FWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1810 kg | 2132 kg | Kia −322 kg |
| Bagageruimte | 460 l | 470 l | Škoda +10 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4300 mm | 4488 mm | Škoda +188 mm |
| Breedte | 1850 mm | 1884 mm | Škoda +34 mm |
| Hoogte | 1560 mm | 1620 mm | Škoda +60 mm |
| Wielbasis | 2680 mm | 2766 mm | Škoda +86 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Kia EV3
Škoda Elroq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Škoda Elroq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Kia EV3 of Škoda Elroq?
De Kia EV3 gaat verder: 605 km WLTP tegenover de 576 km van de Škoda Elroq. Dat is een verschil van 29 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Kia EV3 en de Škoda Elroq?
De Kia EV3 heeft FWD en 204 pk. De Škoda Elroq heeft AWD en 299 pk.
Welke is krachtiger — Kia EV3 of Škoda Elroq?
De Škoda Elroq is sterker: 299 pk tegenover de 204 pk van de Kia EV3. Het verschil is 95 pk.
Welke laadt sneller?
De Kia EV3 accepteert tot 128 kW DC, de Škoda Elroq tot 165 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 31 en 29 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



