Audi Q4 Sportback e-tron vs MG S5 EV
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 6 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — Audi Q4 Sportback e-tron 286 pk, MG S5 EV 231 pk · Accu — Audi Q4 Sportback e-tron 77 kWh, MG S5 EV 64 kWh · WLTP-actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, MG S5 EV 480 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
MG S5 EV
De MG S5 EV is een elektrische SUV in segment C en biedt twee aandrijfvarianten met achterwielaandrijving (RWD), elk met verschillende batterijcapaciteiten en motorvermogens.
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs MG S5 EV
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
MG S5 EVLong Range
Audi Q4 Sportback e-tron of MG S5 EV — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 6 tegen 2
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmAudi Q4 Sportback e-tron +96 km
- Accu kWhAudi Q4 Sportback e-tron +13 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi Q4 Sportback e-tron +55 pk
- 0–100 km/h ↓ sMG S5 EV −0,3 s
- Topsnelheid km/hMG S5 EV +10 km/h
- DC-laden kWAudi Q4 Sportback e-tron +26 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lAudi Q4 Sportback e-tron +74 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs MG S5 EV
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | MG S5 EVLong Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 480 km | Audi +96 km |
| Accu | 77 kWh | 64 kWh | Audi +13 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Audi −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 139 kW | Audi +26 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 28 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 12 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 231 pk | Audi +55 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,3 s | MG −0,3 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 190 km/h | MG +10 km/h |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 1680 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 453 l | Audi +74 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen MG |
| Lengte | — | 4476 mm | — |
| Breedte | — | 1849 mm | — |
| Hoogte | — | 1621 mm | — |
| Wielbasis | — | 2730 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
MG S5 EV
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron of MG S5 EV?
De Audi Q4 Sportback e-tron gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 480 km van de MG S5 EV. Dat is een verschil van 96 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de MG S5 EV — zijn accu van 64 kWh werkt dan als stroombron. De Audi Q4 Sportback e-tron biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Audi Q4 Sportback e-tron biedt meer: 527 l tegenover 453 l in de MG S5 EV. Het verschil is 74 l.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 Sportback e-tron accepteert tot 165 kW DC, de MG S5 EV tot 139 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



