Lancia Gamma vs MG S5 EV
Lancia Gamma leidt 5 tegen 4
Grootste verschillen: AC-laden — Lancia Gamma 7 kW, MG S5 EV 11 kW · WLTP-actieradius — Lancia Gamma 741 km, MG S5 EV 480 km · Accu — Lancia Gamma 97,2 kWh, MG S5 EV 64 kWh.
Lancia Gamma
De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.
MG S5 EV
De MG S5 EV is een elektrische SUV in segment C en biedt twee aandrijfvarianten met achterwielaandrijving (RWD), elk met verschillende batterijcapaciteiten en motorvermogens.
Profiel tegenover de markt: Lancia Gamma vs MG S5 EV
Lancia GammaLong Range
MG S5 EVLong Range
Lancia Gamma of MG S5 EV — wie wint waar
Lancia Gamma leidt 5 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLancia Gamma +261 km
- Accu kWhLancia Gamma +33,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmMG S5 EV −0,7 kWh/100 km
- Vermogen pkLancia Gamma +14 pk
- 0–100 km/h ↓ sMG S5 EV −1,5 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWLancia Gamma +21 kW
- AC-laden kWMG S5 EV +4 kW
- Gewicht ↓ kgMG S5 EV −455 kg
- Bagageruimte lLancia Gamma +107 l
Technische gegevens: Lancia Gamma vs MG S5 EV
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Lancia GammaLong Range | MG S5 EVLong Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 741 km | 480 km | Lancia +261 km |
| Accu | 97,2 kWh | 64 kWh | Lancia +33,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,2 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | MG −0,7 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 160 kW | 139 kW | Lancia +21 kW |
| AC-laden | 7 kW | 11 kW | MG +4 kW |
| Laadtijd ⚠ | 27 min 20–80% | 28 min 10–80% | 1 min |
| Actieradius per laadminuut | 16,5 km/min | 12 km/min | Lancia +4,5 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 245 pk | 231 pk | Lancia +14 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,8 s | 6,3 s | MG −1,5 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 190 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | FWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2135 kg | 1680 kg | MG −455 kg |
| Bagageruimte | 560 l | 453 l | Lancia +107 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4672 mm | 4476 mm | Lancia +196 mm |
| Breedte | 1898 mm | 1849 mm | Lancia +49 mm |
| Hoogte | 1664 mm | 1621 mm | Lancia +43 mm |
| Wielbasis | 2791 mm | 2730 mm | Lancia +61 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Lancia Gamma
MG S5 EV
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Lancia Gamma
Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover / SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Lancia Gamma of MG S5 EV?
De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 480 km van de MG S5 EV. Dat is een verschil van 261 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Lancia Gamma en de MG S5 EV?
De Lancia Gamma heeft FWD en 245 pk. De MG S5 EV heeft RWD en 231 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 453 l in de MG S5 EV. Het verschil is 107 l.
Welke laadt sneller?
De Lancia Gamma accepteert tot 160 kW DC, de MG S5 EV tot 139 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.


