BMW iX1 vs MG S5 EV
MG S5 EV leidt 5 tegen 4
Grootste verschillen: 0–100 km/h — BMW iX1 8,6 s, MG S5 EV 6,3 s · Verbruik — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, MG S5 EV 15,5 kWh/100 km · Vermogen — BMW iX1 204 pk, MG S5 EV 231 pk.
BMW iX1
De BMW iX1 is een SUV uit het C-segment in twee varianten: de eDrive20 met een WLTP-actieradius van 516 km en de xDrive30 met 306 pk.
MG S5 EV
De MG S5 EV is een elektrische SUV in segment C en biedt twee aandrijfvarianten met achterwielaandrijving (RWD), elk met verschillende batterijcapaciteiten en motorvermogens.
Profiel tegenover de markt: BMW iX1 vs MG S5 EV
BMW iX1 of MG S5 EV — wie wint waar
MG S5 EV leidt 5 tegen 4
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX1 +36 km
- Accu kWhBMW iX1 +1,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −2,9 kWh/100 km
- Vermogen pkMG S5 EV +27 pk
- 0–100 km/h ↓ sMG S5 EV −2,3 s
- Topsnelheid km/hMG S5 EV +20 km/h
- DC-laden kWMG S5 EV +9 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minMG S5 EV −1 min
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lBMW iX1 +37 l
Technische gegevens: BMW iX1 vs MG S5 EV
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX1eDrive20 · modeljaar 2026 | MG S5 EVLong Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 516 km | 480 km | BMW +36 km |
| Accu | 65,2 kWh | 64 kWh | BMW +1,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 12,6 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | BMW −2,9 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 130 kW | 139 kW | MG +9 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 29 min | 28 min | MG −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 12,5 km/min | 12 km/min | BMW +0,5 km/min |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 204 pk | 231 pk | MG +27 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 8,6 s | 6,3 s | MG −2,3 s |
| Topsnelheid | 170 km/h | 190 km/h | MG +20 km/h |
| Aandrijving | FWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 1680 kg | — |
| Bagageruimte | 490 l | 453 l | BMW +37 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen MG |
| Lengte | — | 4476 mm | — |
| Breedte | — | 1849 mm | — |
| Hoogte | — | 1621 mm | — |
| Wielbasis | — | 2730 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX1
MG S5 EV
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX1 of MG S5 EV?
De BMW iX1 gaat verder: 516 km WLTP tegenover de 480 km van de MG S5 EV. Dat is een verschil van 36 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX1 en de MG S5 EV?
De BMW iX1 heeft FWD en 204 pk. De MG S5 EV heeft RWD en 231 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de MG S5 EV — zijn accu van 64 kWh werkt dan als stroombron. De BMW iX1 biedt dit met 65,2 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De BMW iX1 accepteert tot 130 kW DC, de MG S5 EV tot 139 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 29 en 28 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





