Audi Q4 Sportback e-tron vs Citroën ë-C5 Aircross
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 5 tegen 3
Grootste verschillen: 0–100 km/h — Audi Q4 Sportback e-tron 6,6 s, Citroën ë-C5 Aircross 8,8 s · Verbruik — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Citroën ë-C5 Aircross 17,8 kWh/100 km · Accu — Audi Q4 Sportback e-tron 77 kWh, Citroën ë-C5 Aircross 96,9 kWh.
Audi Q4 Sportback e-tron
De Audi Q4 Sportback e-tron is een SUV-coupé uit het C-segment, in modeljaar 2027 in vier varianten: WLTP-actieradius van 451 tot 576 km, vermogen van 204 tot 340 pk.
Citroën ë-C5 Aircross
De Citroën ë-C5 Aircross is een SUV in het C-segment en biedt twee varianten met een groot bereik en vermogen, beide aangedreven door de voorwielen (FWD).
Profiel tegenover de markt: Audi Q4 Sportback e-tron vs Citroën ë-C5 Aircross
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Citroën ë-C5 AircrossLong Range
Audi Q4 Sportback e-tron of Citroën ë-C5 Aircross — wie wint waar
Audi Q4 Sportback e-tron leidt 5 tegen 3
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmCitroën ë-C5 Aircross +104 km
- Accu kWhCitroën ë-C5 Aircross +19,9 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −4,4 kWh/100 km
- Vermogen pkAudi Q4 Sportback e-tron +55 pk
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −2,2 s
- Topsnelheid km/hAudi Q4 Sportback e-tron +10 km/h
- DC-laden kWAudi Q4 Sportback e-tron +5 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lCitroën ë-C5 Aircross +38 l
Technische gegevens: Audi Q4 Sportback e-tron vs Citroën ë-C5 Aircross
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Citroën ë-C5 AircrossLong Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 576 km | 680 km | Citroën +104 km |
| Accu | 77 kWh | 96,9 kWh | Citroën +19,9 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,4 kWh/100 km | 17,8 kWh/100 km | Audi −4,4 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 165 kW | 160 kW | Audi +5 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 20–80% ↓ | — | 27 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 15,1 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 231 pk | Audi +55 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8,8 s | Audi −2,2 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 170 km/h | Audi +10 km/h |
| Aandrijving | RWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | — | 2171 kg | — |
| Bagageruimte | 527 l | 565 l | Citroën +38 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Citroën |
| Lengte | — | 4652 mm | — |
| Breedte | — | 1936 mm | — |
| Hoogte | — | 1691 mm | — |
| Wielbasis | — | 2784 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Audi Q4 Sportback e-tron
Citroën ë-C5 Aircross
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Audi Q4 Sportback e-tron
Citroën ë-C5 Aircross
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Audi Q4 Sportback e-tron of Citroën ë-C5 Aircross?
De Citroën ë-C5 Aircross gaat verder: 680 km WLTP tegenover de 576 km van de Audi Q4 Sportback e-tron. Dat is een verschil van 104 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Audi Q4 Sportback e-tron en de Citroën ë-C5 Aircross?
De Audi Q4 Sportback e-tron heeft RWD en 286 pk. De Citroën ë-C5 Aircross heeft FWD en 231 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Citroën ë-C5 Aircross — zijn accu van 96,9 kWh werkt dan als stroombron. De Audi Q4 Sportback e-tron biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De Audi Q4 Sportback e-tron accepteert tot 165 kW DC, de Citroën ë-C5 Aircross tot 160 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



