Abarth 500e vs Smart #2
Abarth 500e leidt 5 tegen 4
Grootste verschillen: Vermogen — Abarth 500e 155 pk, Smart #2 82 pk · 0–100 km/h — Abarth 500e 7 s, Smart #2 11,6 s · Bagageruimte — Abarth 500e 185 l, Smart #2 305 l.
Abarth 500e
Een elektrische hatchback in het A-segment, die compacte afmetingen combineert met een topsnelheid van tot 155 km/u en een acceleratie van 0 naar 100 km/u in 7 seconden.
Smart #2
De Smart #2 is een compacte stadsauto voor twee personen in het A-segment: met een batterij van 35,8 kWh, een WLTP-bereik van 290 km, een vermogen van 82 pk en DC-opladen tot 65 kW.
Profiel tegenover de markt: Abarth 500e vs Smart #2
Abarth 500eTurismo
Smart #2Pure+
Abarth 500e of Smart #2 — wie wint waar
Abarth 500e leidt 5 tegen 4
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmSmart #2 +37 km
- Accu kWhAbarth 500e +2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmSmart #2 −4,5 kWh/100 km
- Vermogen pkAbarth 500e +73 pk
- 0–100 km/h ↓ sAbarth 500e −4,6 s
- Topsnelheid km/hAbarth 500e +15 km/h
- DC-laden kWAbarth 500e +20 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgSmart #2 −270 kg
- Bagageruimte lSmart #2 +120 l
Technische gegevens: Abarth 500e vs Smart #2
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Abarth 500eTurismo | Smart #2Pure+ | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 253 km | 290 km | Smart +37 km |
| Accu | 37,8 kWh | 35,8 kWh | Abarth +2 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,1 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km | Smart −4,5 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 85 kW | 65 kW | Abarth +20 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 0–80% ↓ | 35 min | — | — |
| Actieradius per laadminuut | 5,8 km/min | — | — |
| Spanning | 400 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 155 pk | 82 pk | Abarth +73 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7 s | 11,6 s | Abarth −4,6 s |
| Topsnelheid | 155 km/h | 140 km/h | Abarth +15 km/h |
| Aandrijving | FWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1410 kg | 1140 kg | Smart −270 kg |
| Bagageruimte | 185 l | 305 l | Smart +120 l |
| Lengte | 3673 mm | 2746 mm | Abarth +927 mm |
| Breedte | 1683 mm | 1760 mm | Smart +77 mm |
| Hoogte | 1518 mm | 1555 mm | Smart +37 mm |
| Wielbasis | 2322 mm | 1875 mm | Abarth +447 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Abarth 500e
Smart #2
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Abarth 500e
Smart #2
Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment A
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Abarth 500e of Smart #2?
De Smart #2 gaat verder: 290 km WLTP tegenover de 253 km van de Abarth 500e. Dat is een verschil van 37 km.
Waarom heeft de Abarth 500e een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Smart #2?
De Abarth 500e heeft 37,8 kWh en legt 253 km af, terwijl de Smart #2 met zijn accu van 35,8 kWh 290 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,1 tegenover 13,6 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Abarth 500e en de Smart #2?
De Abarth 500e heeft FWD en 155 pk. De Smart #2 heeft RWD en 82 pk.
Welke is krachtiger — Abarth 500e of Smart #2?
De Abarth 500e is sterker: 155 pk tegenover de 82 pk van de Smart #2. Het verschil is 73 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.

