Škoda Peaq vs Volvo EX60 Cross Country
Volvo EX60 Cross Country leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: DC-laden — Škoda Peaq 199 kW, Volvo EX60 Cross Country 400 kW · AC-laden — Škoda Peaq 11 kW, Volvo EX60 Cross Country 22 kW · Bagageruimte — Škoda Peaq 935 l, Volvo EX60 Cross Country 523 l.
Škoda Peaq
De Škoda Peaq is een elektrische SUV in het segment D, die drie aandrijfvarianten biedt met een bereik volgens de WLTP-norm tot 647 kilometer.
Volvo EX60 Cross Country
De Volvo EX60 Cross Country is een SUV in het segment D, die twee varianten met vierwielaandrijving en een hoog vermogen biedt.
Profiel tegenover de markt: Škoda Peaq vs Volvo EX60 Cross Country
Škoda Peaq90
Volvo EX60 Cross CountryP10 AWD
Škoda Peaq of Volvo EX60 Cross Country — wie wint waar
Volvo EX60 Cross Country leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmŠkoda Peaq +7 km
- Accu kWhVolvo EX60 Cross Country +4 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmŠkoda Peaq −1,2 kWh/100 km
- Vermogen pkVolvo EX60 Cross Country +224 pk
- 0–100 km/h ↓ sVolvo EX60 Cross Country −2,4 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWVolvo EX60 Cross Country +201 kW
- AC-laden kWVolvo EX60 Cross Country +11 kW
- Laadtijd ↓ minVolvo EX60 Cross Country −10 min
- Gewicht ↓ kgŠkoda Peaq −61 kg
- Bagageruimte lŠkoda Peaq +412 l
Technische gegevens: Škoda Peaq vs Volvo EX60 Cross Country
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Škoda Peaq90 | Volvo EX60 Cross CountryP10 AWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 647 km | 640 km | Škoda +7 km |
| Accu | 86 kWh | 90 kWh | Volvo +4 kWh |
| Verbruik ↓ | 15 kWh/100 km | 16,2 kWh/100 km | Škoda −1,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 199 kW | 400 kW | Volvo +201 kW |
| AC-laden | 11 kW | 22 kW | Volvo +11 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 28 min | 18 min | Volvo −10 min |
| Actieradius per laadminuut | 16,2 km/min | 24,9 km/min | Volvo +8,7 km/min |
| Spanning | 400 V | 800 V | Volvo +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 510 pk | Volvo +224 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,1 s | 4,7 s | Volvo −2,4 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2234 kg | 2295 kg | Škoda −61 kg |
| Bagageruimte | 935 l | 523 l | Škoda +412 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4874 mm | 4803 mm | Škoda +71 mm |
| Breedte | 1867 mm | 1899 mm | Volvo +32 mm |
| Hoogte | 1664 mm | 1635 mm | Škoda +29 mm |
| Wielbasis | 2965 mm | 2970 mm | Volvo +5 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Škoda Peaq
Volvo EX60 Cross Country
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Škoda Peaq
Volvo EX60 Cross Country
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de Volvo EX60 Cross Country een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Škoda Peaq?
De Volvo EX60 Cross Country heeft 90 kWh en legt 640 km af, terwijl de Škoda Peaq met zijn accu van 86 kWh 647 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 16,2 tegenover 15 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Škoda Peaq en de Volvo EX60 Cross Country?
De Škoda Peaq heeft RWD en 286 pk. De Volvo EX60 Cross Country heeft AWD en 510 pk.
Welke is krachtiger — Škoda Peaq of Volvo EX60 Cross Country?
De Volvo EX60 Cross Country is sterker: 510 pk tegenover de 286 pk van de Škoda Peaq. Het verschil is 224 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Škoda Peaq biedt meer: 935 l tegenover 523 l in de Volvo EX60 Cross Country. Het verschil is 412 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.


