SERES 3 vs Xpeng L03

Xpeng L03 leidt 7 tegen 1

Grootste verschillen: WLTP-actieradius — SERES 3 300 km, Xpeng L03 520 km · Vermogen — SERES 3 160 pk, Xpeng L03 249 pk · 0–100 km/h — SERES 3 8,9 s, Xpeng L03 6,6 s.

SERES 3

Een elektrische SUV in het C-segment, uitgerust met voorwielaandrijving en een batterij van 54 kWh.

Xpeng L03

De Xpeng L03 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 440 tot 520 km, vermogen van 222 tot 431 pk.

Profiel tegenover de markt: SERES 3 vs Xpeng L03

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

SERES 3 of Xpeng L03 — wie wint waar

Xpeng L03 leidt 7 tegen 1

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmXpeng L03 +220 km
    SERES 3
    300
    Xpeng L03
    520
  • Accu kWhXpeng L03 +17,2 kWh
    SERES 3
    54
    Xpeng L03
    71,2
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmXpeng L03 −1,6 kWh/100 km
    SERES 3
    17,6
    Xpeng L03
    16
  • Vermogen pkXpeng L03 +89 pk
    SERES 3
    160
    Xpeng L03
    249
  • 0–100 km/h ↓ sXpeng L03 −2,3 s
    SERES 3
    8,9
    Xpeng L03
    6,6
  • Topsnelheid km/hXpeng L03 +25 km/h
    SERES 3
    155
    Xpeng L03
    180
  • DC-laden kWGeen gegevens
    SERES 3
    —
    Xpeng L03
    236
  • AC-laden kWGeen verschil
    SERES 3
    11
    Xpeng L03
    11
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    SERES 3
    —
    Xpeng L03
    20
  • Gewicht ↓ kgSERES 3 −175 kg
    SERES 3
    1765
    Xpeng L03
    1940
  • Bagageruimte lXpeng L03 +49 l
    SERES 3
    318
    Xpeng L03
    367

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: SERES 3 vs Xpeng L03

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: SERES 3 vs Xpeng L03
Belangrijkste parameters SERES 3
Standard
Xpeng L03
Long Range RWD
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius300 km520 kmXpeng +220 km
Accu54 kWh71,2 kWhXpeng +17,2 kWh
Verbruik ↓17,6 kWh/100 km16 kWh/100 kmXpeng −1,6 kWh/100 km
Laden
DC-laden—236 kW—
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓—20 min—
Actieradius per laadminuut—18,2 km/min—
Spanning—400 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen160 pk249 pkXpeng +89 pk
0–100 km/h ↓8,9 s6,6 sXpeng −2,3 s
Topsnelheid155 km/h180 km/hXpeng +25 km/h
AandrijvingFWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1765 kg1940 kgSERES −175 kg
Bagageruimte318 l367 lXpeng +49 l
V2L (externe stroomvoorziening)NeeJaalleen Xpeng
Lengte4415 mm4650 mmXpeng +235 mm
Breedte1850 mm1920 mmXpeng +70 mm
Hoogte1650 mm1600 mmSERES +50 mm
Wielbasis—2850 mm—

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

SERES 3

Kosten per 100 km5,28
Per maand66
Per jaar792

Xpeng L03

Kosten per 100 km4,8
Per maand60
Per jaar720

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

SERES 3

Xpeng L03

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — SERES 3 of Xpeng L03?

De Xpeng L03 gaat verder: 520 km WLTP tegenover de 300 km van de SERES 3. Dat is een verschil van 220 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de SERES 3 en de Xpeng L03?

De SERES 3 heeft FWD en 160 pk. De Xpeng L03 heeft RWD en 249 pk.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de Xpeng L03 — zijn accu van 71,2 kWh werkt dan als stroombron. De SERES 3 biedt dit met 54 kWh niet aan.

Welke is krachtiger — SERES 3 of Xpeng L03?

De Xpeng L03 is sterker: 249 pk tegenover de 160 pk van de SERES 3. Het verschil is 89 pk.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.