SERES 3 vs Škoda Elroq
Škoda Elroq leidt 7 tegen 1
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — SERES 3 300 km, Škoda Elroq 576 km · Vermogen — SERES 3 160 pk, Škoda Elroq 299 pk · Bagageruimte — SERES 3 318 l, Škoda Elroq 470 l.
SERES 3
Een elektrische SUV in het C-segment, uitgerust met voorwielaandrijving en een batterij van 54 kWh.
Škoda Elroq
De Škoda Elroq is een elektrische SUV in het segment C met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): hij levert vermogens van 190–340 pk, heeft een bereik tot 576 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: SERES 3 vs Škoda Elroq
SERES 3Standard
Škoda Elroq85x
SERES 3 of Škoda Elroq — wie wint waar
Škoda Elroq leidt 7 tegen 1
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmŠkoda Elroq +276 km
- Accu kWhŠkoda Elroq +23 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmŠkoda Elroq −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkŠkoda Elroq +139 pk
- 0–100 km/h ↓ sŠkoda Elroq −2,7 s
- Topsnelheid km/hŠkoda Elroq +25 km/h
- DC-laden kWGeen gegevens
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgSERES 3 −367 kg
- Bagageruimte lŠkoda Elroq +152 l
Technische gegevens: SERES 3 vs Škoda Elroq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | SERES 3Standard | Škoda Elroq85x | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 300 km | 576 km | Škoda +276 km |
| Accu | 54 kWh | 77 kWh | Škoda +23 kWh |
| Verbruik ↓ | 17,6 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km | Škoda −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | — | 165 kW | — |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | — | 29 min | — |
| Actieradius per laadminuut | — | 13,9 km/min | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 160 pk | 299 pk | Škoda +139 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 8,9 s | 6,2 s | Škoda −2,7 s |
| Topsnelheid | 155 km/h | 180 km/h | Škoda +25 km/h |
| Aandrijving | FWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1765 kg | 2132 kg | SERES −367 kg |
| Bagageruimte | 318 l | 470 l | Škoda +152 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Škoda |
| Lengte | 4415 mm | 4488 mm | Škoda +73 mm |
| Breedte | 1850 mm | 1884 mm | Škoda +34 mm |
| Hoogte | 1650 mm | 1620 mm | SERES +30 mm |
| Wielbasis | — | 2766 mm | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
SERES 3
Škoda Elroq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Škoda Elroq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — SERES 3 of Škoda Elroq?
De Škoda Elroq gaat verder: 576 km WLTP tegenover de 300 km van de SERES 3. Dat is een verschil van 276 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de SERES 3 en de Škoda Elroq?
De SERES 3 heeft FWD en 160 pk. De Škoda Elroq heeft AWD en 299 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Škoda Elroq — zijn accu van 77 kWh werkt dan als stroombron. De SERES 3 biedt dit met 54 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — SERES 3 of Škoda Elroq?
De Škoda Elroq is sterker: 299 pk tegenover de 160 pk van de SERES 3. Het verschil is 139 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




