Range Rover Electric vs Tesla Model X

Tesla Model X leidt 5 tegen 1

Grootste verschillen: Vermogen — Range Rover Electric 550 pk, Tesla Model X 1020 pk · 0–100 km/h — Range Rover Electric 4,5 s, Tesla Model X 2,6 s · Bagageruimte — Range Rover Electric 733 l, Tesla Model X 1050 l.

Range Rover Electric

Een elektrische SUV in het segment F, met een actieradius van 611 kilometer en twee vermogensvarianten, beide met dezelfde batterijcapaciteit.

Tesla Model X

Een elektrische SUV in het segment F, die twee aandrijfvarianten biedt met een hoog vermogen en een bereik dat meer dan 570 km overschrijdt volgens de WLTP-cyclus.

Profiel tegenover de markt: Range Rover Electric vs Tesla Model X

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Range Rover Electric of Tesla Model X — wie wint waar

Tesla Model X leidt 5 tegen 1

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmRange Rover Electric +2 km
    Range Rover Electric
    611
    Tesla Model X
    609
  • Accu kWhGeen gegevens
    Range Rover Electric
    118,5
    Tesla Model X
    —
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmTesla Model X −2,6 kWh/100 km
    Range Rover Electric
    21,9
    Tesla Model X
    19,3
  • Vermogen pkTesla Model X +470 pk
    Range Rover Electric
    550
    Tesla Model X
    1020
  • 0–100 km/h ↓ sTesla Model X −1,9 s
    Range Rover Electric
    4,5
    Tesla Model X
    2,6
  • Topsnelheid km/hTesla Model X +62 km/h
    Range Rover Electric
    200
    Tesla Model X
    262
  • DC-laden kWGeen gegevens
    Range Rover Electric
    —
    Tesla Model X
    250
  • AC-laden kWGeen gegevens
    Range Rover Electric
    —
    Tesla Model X
    —
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    Range Rover Electric
    22
    Tesla Model X
    —
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    Range Rover Electric
    —
    Tesla Model X
    2470
  • Bagageruimte lTesla Model X +317 l
    Range Rover Electric
    733
    Tesla Model X
    1050

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Range Rover Electric vs Tesla Model X

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Range Rover Electric vs Tesla Model X
Belangrijkste parameters Range Rover Electric
EV550
Tesla Model X
Plaid
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius611 km609 kmRange Rover +2 km
Accu118,5 kWh——
Verbruik ↓21,9 kWh/100 km19,3 kWh/100 kmTesla −2,6 kWh/100 km
Laden
DC-laden—250 kW—
AC-laden———
Laadtijd 10–80% ↓22 min——
Actieradius per laadminuut19,4 km/min——
Spanning800 V400 VRange Rover +400 V
Prestaties en aandrijving
Vermogen550 pk1020 pkTesla +470 pk
0–100 km/h ↓4,5 s2,6 sTesla −1,9 s
Topsnelheid200 km/h262 km/hTesla +62 km/h
AandrijvingAWDAWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓—2470 kg—
Bagageruimte733 l1050 lTesla +317 l
Lengte5052 mm5057 mmTesla +5 mm
Breedte—1999 mm—
Hoogte1868 mm1680 mmRange Rover +188 mm
Wielbasis2997 mm2965 mmRange Rover +32 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Range Rover Electric

Kosten per 100 km6,57
Per maand82
Per jaar985

Tesla Model X

Kosten per 100 km5,79
Per maand72
Per jaar869

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Range Rover Electric

Tesla Model X

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment F

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke is krachtiger — Range Rover Electric of Tesla Model X?

De Tesla Model X is sterker: 1020 pk tegenover de 550 pk van de Range Rover Electric. Het verschil is 470 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Tesla Model X biedt meer: 1050 l tegenover 733 l in de Range Rover Electric. Het verschil is 317 l.

Welke is goedkoper in gebruik?

De Tesla Model X verbruikt minder elektriciteit: 19,3 kWh/100 km tegenover 21,9 kWh/100 km in de Range Rover Electric. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 390 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.