Lotus Eletre vs Range Rover Electric

Lotus Eletre leidt 4 tegen 3

Grootste verschillen: Topsnelheid — Lotus Eletre 258 km/h, Range Rover Electric 200 km/h · Vermogen — Lotus Eletre 612 pk, Range Rover Electric 550 pk · Laadtijd 10–80% — Lotus Eletre 20 min, Range Rover Electric 22 min.

Lotus Eletre

Een elektrische SUV in het segment F, die een hoge prestatie combineert met snelladen (DC) en een ruime bagageruimte.

Range Rover Electric

Een elektrische SUV in het segment F, met een actieradius van 611 kilometer en twee vermogensvarianten, beide met dezelfde batterijcapaciteit.

Profiel tegenover de markt: Lotus Eletre vs Range Rover Electric

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Lotus Eletre of Range Rover Electric — wie wint waar

Lotus Eletre leidt 4 tegen 3

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmRange Rover Electric +11 km
    Lotus Eletre
    600
    Range Rover Electric
    611
  • Accu kWhRange Rover Electric +6,5 kWh
    Lotus Eletre
    112
    Range Rover Electric
    118,5
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmLotus Eletre −0,5 kWh/100 km
    Lotus Eletre
    21,4
    Range Rover Electric
    21,9
  • Vermogen pkLotus Eletre +62 pk
    Lotus Eletre
    612
    Range Rover Electric
    550
  • 0–100 km/h ↓ sGeen verschil
    Lotus Eletre
    4,5
    Range Rover Electric
    4,5
  • Topsnelheid km/hLotus Eletre +58 km/h
    Lotus Eletre
    258
    Range Rover Electric
    200
  • DC-laden kWGeen gegevens
    Lotus Eletre
    350
    Range Rover Electric
    —
  • AC-laden kWGeen gegevens
    Lotus Eletre
    22
    Range Rover Electric
    —
  • Laadtijd ↓ minLotus Eletre −2 min
    Lotus Eletre
    20
    Range Rover Electric
    22
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    Lotus Eletre
    2595
    Range Rover Electric
    —
  • Bagageruimte lRange Rover Electric +45 l
    Lotus Eletre
    688
    Range Rover Electric
    733

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Lotus Eletre vs Range Rover Electric

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Lotus Eletre vs Range Rover Electric
Belangrijkste parameters Lotus Eletre
Base
Range Rover Electric
EV550
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius600 km611 kmRange Rover +11 km
Accu112 kWh118,5 kWhRange Rover +6,5 kWh
Verbruik ↓21,4 kWh/100 km21,9 kWh/100 kmLotus −0,5 kWh/100 km
Laden
DC-laden350 kW——
AC-laden22 kW——
Laadtijd 10–80% ↓20 min22 minLotus −2 min
Actieradius per laadminuut21 km/min19,4 km/minLotus +1,6 km/min
Spanning800 V800 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen612 pk550 pkLotus +62 pk
0–100 km/h ↓4,5 s4,5 sGeen verschil
Topsnelheid258 km/h200 km/hLotus +58 km/h
AandrijvingAWDAWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2595 kg——
Bagageruimte688 l733 lRange Rover +45 l
Lengte5103 mm5052 mmLotus +51 mm
Breedte2019 mm——
Hoogte1630 mm1868 mmRange Rover +238 mm
Wielbasis3019 mm2997 mmLotus +22 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Lotus Eletre

Kosten per 100 km6,42
Per maand80
Per jaar963

Range Rover Electric

Kosten per 100 km6,57
Per maand82
Per jaar985

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Lotus Eletre

Range Rover Electric

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment F

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke is goedkoper in gebruik?

De Lotus Eletre verbruikt minder elektriciteit: 21,4 kWh/100 km tegenover 21,9 kWh/100 km in de Range Rover Electric. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 75 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.