Bentley Torcal vs Tesla Model X

Tesla Model X leidt 6 tegen 1

Grootste verschillen: Bagageruimte — Bentley Torcal 460 l, Tesla Model X 1050 l · Vermogen — Bentley Torcal 888 pk, Tesla Model X 1020 pk · 0–100 km/h — Bentley Torcal 2,9 s, Tesla Model X 2,6 s.

Bentley Torcal

De Bentley Torcal is de eerste elektrische SUV van Bentley: hij heeft een batterij van 108,7 kWh, een bereik tot 603 km volgens de WLTP-norm en een vermogen van 821 of 888 pk.

Tesla Model X

Een elektrische SUV in het segment F, die twee aandrijfvarianten biedt met een hoog vermogen en een bereik dat meer dan 570 km overschrijdt volgens de WLTP-cyclus.

Profiel tegenover de markt: Bentley Torcal vs Tesla Model X

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Bentley Torcal of Tesla Model X — wie wint waar

Tesla Model X leidt 6 tegen 1

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmTesla Model X +6 km
    Bentley Torcal
    603
    Tesla Model X
    609
  • Accu kWhGeen gegevens
    Bentley Torcal
    108,7
    Tesla Model X
    —
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBentley Torcal −1,3 kWh/100 km
    Bentley Torcal
    18
    Tesla Model X
    19,3
  • Vermogen pkTesla Model X +132 pk
    Bentley Torcal
    888
    Tesla Model X
    1020
  • 0–100 km/h ↓ sTesla Model X −0,3 s
    Bentley Torcal
    2,9
    Tesla Model X
    2,6
  • Topsnelheid km/hTesla Model X +2 km/h
    Bentley Torcal
    260
    Tesla Model X
    262
  • DC-laden kWGeen gegevens
    Bentley Torcal
    —
    Tesla Model X
    250
  • AC-laden kWGeen gegevens
    Bentley Torcal
    —
    Tesla Model X
    —
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    Bentley Torcal
    16
    Tesla Model X
    —
  • Gewicht ↓ kgTesla Model X −250 kg
    Bentley Torcal
    2720
    Tesla Model X
    2470
  • Bagageruimte lTesla Model X +590 l
    Bentley Torcal
    460
    Tesla Model X
    1050

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Bentley Torcal vs Tesla Model X

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Bentley Torcal vs Tesla Model X
Belangrijkste parameters Bentley Torcal
S
Tesla Model X
Plaid
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius603 km609 kmTesla +6 km
Accu108,7 kWh——
Verbruik ↓18 kWh/100 km19,3 kWh/100 kmBentley −1,3 kWh/100 km
Laden
DC-laden—250 kW—
AC-laden———
Laadtijd 10–80% ↓16 min——
Actieradius per laadminuut26,4 km/min——
Spanning—400 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen888 pk1020 pkTesla +132 pk
0–100 km/h ↓2,9 s2,6 sTesla −0,3 s
Topsnelheid260 km/h262 km/hTesla +2 km/h
AandrijvingAWDAWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2720 kg2470 kgTesla −250 kg
Bagageruimte460 l1050 lTesla +590 l
Lengte5008 mm5057 mmTesla +49 mm
Breedte2025 mm1999 mmBentley +26 mm
Hoogte1677 mm1680 mmTesla +3 mm
Wielbasis3023 mm2965 mmBentley +58 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Bentley Torcal

Kosten per 100 km5,4
Per maand67
Per jaar810

Tesla Model X

Kosten per 100 km5,79
Per maand72
Per jaar869

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Bentley Torcal

Tesla Model X

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment F

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Tesla Model X biedt meer: 1050 l tegenover 460 l in de Bentley Torcal. Het verschil is 590 l.

Welke is goedkoper in gebruik?

De Bentley Torcal verbruikt minder elektriciteit: 18 kWh/100 km tegenover 19,3 kWh/100 km in de Tesla Model X. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 195 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.