Kia EV9 vs Xpeng G9L

Xpeng G9L leidt 8 tegen 2

Grootste verschillen: Bagageruimte — Kia EV9 333 l, Xpeng G9L 935 l · DC-laden — Kia EV9 210 kW, Xpeng G9L 540 kW · Laadtijd 10–80% — Kia EV9 24 min, Xpeng G9L 12 min.

Kia EV9

De Kia EV9 is een elektrische SUV in het segment E, en biedt vier verschillende aandrijfvarianten met verschillende vermogens en actieradiussen.

Xpeng G9L

De Xpeng G9L is een SUV met zeven zitplaatsen uit segment E: accu van 110 kWh, WLTP-actieradius tot 591 km en DC-laden met 540 kW.

Profiel tegenover de markt: Kia EV9 vs Xpeng G9L

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Kia EV9 of Xpeng G9L — wie wint waar

Xpeng G9L leidt 8 tegen 2

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmXpeng G9L +28 km
    Kia EV9
    563
    Xpeng G9L
    591
  • Accu kWhXpeng G9L +10,2 kWh
    Kia EV9
    99,8
    Xpeng G9L
    110
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmKia EV9 −0,9 kWh/100 km
    Kia EV9
    20,2
    Xpeng G9L
    21,1
  • Vermogen pkXpeng G9L +163 pk
    Kia EV9
    204
    Xpeng G9L
    367
  • 0–100 km/h ↓ sXpeng G9L −2,4 s
    Kia EV9
    9,4
    Xpeng G9L
    7
  • Topsnelheid km/hXpeng G9L +15 km/h
    Kia EV9
    185
    Xpeng G9L
    200
  • DC-laden kWXpeng G9L +330 kW
    Kia EV9
    210
    Xpeng G9L
    540
  • AC-laden kWGeen verschil
    Kia EV9
    11
    Xpeng G9L
    11
  • Laadtijd ↓ minXpeng G9L −12 min
    Kia EV9
    24
    Xpeng G9L
    12
  • Gewicht ↓ kgKia EV9 −274 kg
    Kia EV9
    2426
    Xpeng G9L
    2700
  • Bagageruimte lXpeng G9L +602 l
    Kia EV9
    333
    Xpeng G9L
    935

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Kia EV9 vs Xpeng G9L

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Kia EV9 vs Xpeng G9L
Belangrijkste parameters Kia EV9
99.8 kWh RWD
Xpeng G9L
RWD Long Range
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius563 km591 kmXpeng +28 km
Accu99,8 kWh110 kWhXpeng +10,2 kWh
Verbruik ↓20,2 kWh/100 km21,1 kWh/100 kmKia −0,9 kWh/100 km
Laden
DC-laden210 kW540 kWXpeng +330 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓24 min12 minXpeng −12 min
Actieradius per laadminuut16,4 km/min34,5 km/minXpeng +18,1 km/min
Spanning800 V800 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen204 pk367 pkXpeng +163 pk
0–100 km/h ↓9,4 s7 sXpeng −2,4 s
Topsnelheid185 km/h200 km/hXpeng +15 km/h
AandrijvingRWDRWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2426 kg2700 kgKia −274 kg
Bagageruimte333 l935 lXpeng +602 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte5010 mm5120 mmXpeng +110 mm
Breedte1980 mm1999 mmXpeng +19 mm
Hoogte1755 mm1788 mmXpeng +33 mm
Wielbasis3100 mm3100 mmGeen verschil

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Kia EV9

Kosten per 100 km6,06
Per maand76
Per jaar909

Xpeng G9L

Kosten per 100 km6,33
Per maand79
Per jaar950

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Kia EV9

Xpeng G9L

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Kia EV9 of Xpeng G9L?

De Xpeng G9L gaat verder: 591 km WLTP tegenover de 563 km van de Kia EV9. Dat is een verschil van 28 km.

Welke is krachtiger — Kia EV9 of Xpeng G9L?

De Xpeng G9L is sterker: 367 pk tegenover de 204 pk van de Kia EV9. Het verschil is 163 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Xpeng G9L biedt meer: 935 l tegenover 333 l in de Kia EV9. Het verschil is 602 l.

Welke laadt sneller?

De Kia EV9 accepteert tot 210 kW DC, de Xpeng G9L tot 540 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 24 en 12 min.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.