KGM Torres EVX vs Xpeng G6
Xpeng G6 leidt 8 tegen 3
Grootste verschillen: DC-laden — KGM Torres EVX 120 kW, Xpeng G6 451 kW · Laadtijd 10–80% — KGM Torres EVX 36 min, Xpeng G6 12 min · Bagageruimte — KGM Torres EVX 839 l, Xpeng G6 571 l.
KGM Torres EVX
De KGM Torres EVX is een SUV in het segment D, met een bereik van 503 km volgens de WLTP-norm en een ruime bagageruimte van 839 liter.
Xpeng G6
De Xpeng G6 is een crossover in segment D en biedt drie aandrijfvarianten, evenals snelladen (DC) tot 451 kW.
Profiel tegenover de markt: KGM Torres EVX vs Xpeng G6
KGM Torres EVXTorres EVX
Xpeng G6Long Range RWD
KGM Torres EVX of Xpeng G6 — wie wint waar
Xpeng G6 leidt 8 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmXpeng G6 +22 km
- Accu kWhKGM Torres EVX +0,6 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmXpeng G6 −1,8 kWh/100 km
- Vermogen pkXpeng G6 +89 pk
- 0–100 km/h ↓ sXpeng G6 −1,5 s
- Topsnelheid km/hXpeng G6 +27 km/h
- DC-laden kWXpeng G6 +331 kW
- AC-laden kWXpeng G6 +0,5 kW
- Laadtijd ↓ minXpeng G6 −24 min
- Gewicht ↓ kgKGM Torres EVX −190 kg
- Bagageruimte lKGM Torres EVX +268 l
Technische gegevens: KGM Torres EVX vs Xpeng G6
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | KGM Torres EVXTorres EVX | Xpeng G6Long Range RWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 503 km | 525 km | Xpeng +22 km |
| Accu | 80,6 kWh | 80 kWh | KGM +0,6 kWh |
| Verbruik ↓ | 19,3 kWh/100 km | 17,5 kWh/100 km | Xpeng −1,8 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 120 kW | 451 kW | Xpeng +331 kW |
| AC-laden | 10,5 kW | 11 kW | Xpeng +0,5 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 36 min | 12 min | Xpeng −24 min |
| Actieradius per laadminuut | 9,8 km/min | 30,6 km/min | Xpeng +20,8 km/min |
| Spanning | 400 V | 800 V | Xpeng +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 207 pk | 296 pk | Xpeng +89 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 8,23 s | 6,7 s | Xpeng −1,5 s |
| Topsnelheid | 175 km/h | 202 km/h | Xpeng +27 km/h |
| Aandrijving | FWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1925 kg | 2115 kg | KGM −190 kg |
| Bagageruimte | 839 l | 571 l | KGM +268 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4715 mm | 4758 mm | Xpeng +43 mm |
| Breedte | 1890 mm | 1920 mm | Xpeng +30 mm |
| Hoogte | 1725 mm | 1650 mm | KGM +75 mm |
| Wielbasis | 2680 mm | 2890 mm | Xpeng +210 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
KGM Torres EVX
Xpeng G6
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
KGM Torres EVX
Xpeng G6
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — KGM Torres EVX of Xpeng G6?
De Xpeng G6 gaat verder: 525 km WLTP tegenover de 503 km van de KGM Torres EVX. Dat is een verschil van 22 km.
Waarom heeft de KGM Torres EVX een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Xpeng G6?
De KGM Torres EVX heeft 80,6 kWh en legt 503 km af, terwijl de Xpeng G6 met zijn accu van 80 kWh 525 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 19,3 tegenover 17,5 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de KGM Torres EVX en de Xpeng G6?
De KGM Torres EVX heeft FWD en 207 pk. De Xpeng G6 heeft RWD en 296 pk.
Welke is krachtiger — KGM Torres EVX of Xpeng G6?
De Xpeng G6 is sterker: 296 pk tegenover de 207 pk van de KGM Torres EVX. Het verschil is 89 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




