BYD Sealion 7 vs KGM Torres EVX
BYD Sealion 7 leidt 8 tegen 3
Grootste verschillen: Vermogen — BYD Sealion 7 530 pk, KGM Torres EVX 207 pk · DC-laden — BYD Sealion 7 230 kW, KGM Torres EVX 120 kW · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, KGM Torres EVX 8,23 s.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
KGM Torres EVX
De KGM Torres EVX is een SUV in het segment D, met een bereik van 503 km volgens de WLTP-norm en een ruime bagageruimte van 839 liter.
Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs KGM Torres EVX
BYD Sealion 7Excellence AWD
KGM Torres EVXTorres EVX
BYD Sealion 7 of KGM Torres EVX — wie wint waar
BYD Sealion 7 leidt 8 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmKGM Torres EVX +1 km
- Accu kWhBYD Sealion 7 +10,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −1,1 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +323 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −3,7 s
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +40 km/h
- DC-laden kWBYD Sealion 7 +110 kW
- AC-laden kWBYD Sealion 7 +0,5 kW
- Laadtijd ↓ minBYD Sealion 7 −12 min
- Gewicht ↓ kgKGM Torres EVX −510 kg
- Bagageruimte lKGM Torres EVX +319 l
Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs KGM Torres EVX
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Sealion 7Excellence AWD | KGM Torres EVXTorres EVX | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 502 km | 503 km | KGM +1 km |
| Accu | 91,3 kWh | 80,6 kWh | BYD +10,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,2 kWh/100 km | 19,3 kWh/100 km | BYD −1,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 230 kW | 120 kW | BYD +110 kW |
| AC-laden | 11 kW | 10,5 kW | BYD +0,5 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 24 min | 36 min | BYD −12 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,6 km/min | 9,8 km/min | BYD +4,8 km/min |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 530 pk | 207 pk | BYD +323 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 8,23 s | BYD −3,7 s |
| Topsnelheid | 215 km/h | 175 km/h | BYD +40 km/h |
| Aandrijving | AWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2435 kg | 1925 kg | KGM −510 kg |
| Bagageruimte | 520 l | 839 l | KGM +319 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen KGM |
| Lengte | 4830 mm | 4715 mm | BYD +115 mm |
| Breedte | — | 1890 mm | — |
| Hoogte | — | 1725 mm | — |
| Wielbasis | 2930 mm | 2680 mm | BYD +250 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Sealion 7
KGM Torres EVX
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Sealion 7
KGM Torres EVX
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de BYD Sealion 7 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de KGM Torres EVX?
De BYD Sealion 7 heeft 91,3 kWh en legt 502 km af, terwijl de KGM Torres EVX met zijn accu van 80,6 kWh 503 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,2 tegenover 19,3 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Sealion 7 en de KGM Torres EVX?
De BYD Sealion 7 heeft AWD en 530 pk. De KGM Torres EVX heeft FWD en 207 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de KGM Torres EVX — zijn accu van 80,6 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — BYD Sealion 7 of KGM Torres EVX?
De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 207 pk van de KGM Torres EVX. Het verschil is 323 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




