Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5
MG IM5 leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: DC-laden — Hyundai Ioniq 6 N 260 kW, MG IM5 396 kW · Vermogen — Hyundai Ioniq 6 N 609 pk, MG IM5 407 pk · WLTP-actieradius — Hyundai Ioniq 6 N 487 km, MG IM5 710 km.
Hyundai Ioniq 6 N
Een sportieve sedan in het D-segment met hoge prestaties, voorzien van vierwielaandrijving en snelladen (DC).
MG IM5
De MG IM5 is een sedan uit segment D en biedt drie aandrijfvarianten met vermogens van 295 tot 751 pk.
Profiel tegenover de markt: Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5
Hyundai Ioniq 6 NN
MG IM5Premium
Hyundai Ioniq 6 N of MG IM5 — wie wint waar
MG IM5 leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmMG IM5 +223 km
- Accu kWhMG IM5 +12,5 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmMG IM5 −2,7 kWh/100 km
- Vermogen pkHyundai Ioniq 6 N +202 pk
- 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −1,5 s
- Topsnelheid km/hHyundai Ioniq 6 N +37 km/h
- DC-laden kWMG IM5 +136 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minMG IM5 −1 min
- Gewicht ↓ kgHyundai Ioniq 6 N −44 kg
- Bagageruimte lMG IM5 +86 l
Technische gegevens: Hyundai Ioniq 6 N vs MG IM5
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Hyundai Ioniq 6 NN | MG IM5Premium | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 487 km | 710 km | MG +223 km |
| Accu | 84 kWh | 96,5 kWh | MG +12,5 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,7 kWh/100 km | 16 kWh/100 km | MG −2,7 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 260 kW | 396 kW | MG +136 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 18 min | 17 min | MG −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 18,9 km/min | 29,2 km/min | MG +10,3 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 609 pk | 407 pk | Hyundai +202 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 3,4 s | 4,9 s | Hyundai −1,5 s |
| Topsnelheid | 257 km/h | 220 km/h | Hyundai +37 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2166 kg | 2210 kg | Hyundai −44 kg |
| Bagageruimte | 371 l | 457 l | MG +86 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4935 mm | 4931 mm | Hyundai +4 mm |
| Breedte | 1940 mm | 1960 mm | MG +20 mm |
| Hoogte | 1495 mm | 1474 mm | Hyundai +21 mm |
| Wielbasis | 2965 mm | 2950 mm | Hyundai +15 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Hyundai Ioniq 6 N
MG IM5
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Hyundai Ioniq 6 N
Andere vergelijkingen in deze klasse: Sedan, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Hyundai Ioniq 6 N of MG IM5?
De MG IM5 gaat verder: 710 km WLTP tegenover de 487 km van de Hyundai Ioniq 6 N. Dat is een verschil van 223 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Hyundai Ioniq 6 N en de MG IM5?
De Hyundai Ioniq 6 N heeft AWD en 609 pk. De MG IM5 heeft RWD en 407 pk.
Welke is krachtiger — Hyundai Ioniq 6 N of MG IM5?
De Hyundai Ioniq 6 N is sterker: 609 pk tegenover de 407 pk van de MG IM5. Het verschil is 202 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De MG IM5 biedt meer: 457 l tegenover 371 l in de Hyundai Ioniq 6 N. Het verschil is 86 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




