BYD Seal vs Hyundai Ioniq 6 N
Hyundai Ioniq 6 N leidt 6 tegen 4
Grootste verschillen: Laadtijd 10–80% — BYD Seal 37 min, Hyundai Ioniq 6 N 18 min · Vermogen — BYD Seal 313 pk, Hyundai Ioniq 6 N 609 pk · 0–100 km/h — BYD Seal 5,9 s, Hyundai Ioniq 6 N 3,4 s.
BYD Seal
De BYD Seal is een sedan uit segment D in drie varianten: van 231 pk en 460 km WLTP-bereik tot 530 pk met vierwielaandrijving.
Hyundai Ioniq 6 N
Een sportieve sedan in het D-segment met hoge prestaties, voorzien van vierwielaandrijving en snelladen (DC).
Profiel tegenover de markt: BYD Seal vs Hyundai Ioniq 6 N
BYD SealDesign RWD
Hyundai Ioniq 6 NN
BYD Seal of Hyundai Ioniq 6 N — wie wint waar
Hyundai Ioniq 6 N leidt 6 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBYD Seal +83 km
- Accu kWhHyundai Ioniq 6 N +1,5 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Seal −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkHyundai Ioniq 6 N +296 pk
- 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −2,5 s
- Topsnelheid km/hHyundai Ioniq 6 N +77 km/h
- DC-laden kWHyundai Ioniq 6 N +110 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minHyundai Ioniq 6 N −19 min
- Gewicht ↓ kgBYD Seal −111 kg
- Bagageruimte lBYD Seal +114 l
Technische gegevens: BYD Seal vs Hyundai Ioniq 6 N
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD SealDesign RWD | Hyundai Ioniq 6 NN | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 570 km | 487 km | BYD +83 km |
| Accu | 82,5 kWh | 84 kWh | Hyundai +1,5 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,6 kWh/100 km | 18,7 kWh/100 km | BYD −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 150 kW | 260 kW | Hyundai +110 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 37 min | 18 min | Hyundai −19 min |
| Actieradius per laadminuut | 10,8 km/min | 18,9 km/min | Hyundai +8,1 km/min |
| Spanning | 400 V | 800 V | Hyundai +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 313 pk | 609 pk | Hyundai +296 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 5,9 s | 3,4 s | Hyundai −2,5 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 257 km/h | Hyundai +77 km/h |
| Aandrijving | RWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2055 kg | 2166 kg | BYD −111 kg |
| Bagageruimte | 485 l | 371 l | BYD +114 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4800 mm | 4935 mm | Hyundai +135 mm |
| Breedte | 1875 mm | 1940 mm | Hyundai +65 mm |
| Hoogte | 1460 mm | 1495 mm | Hyundai +35 mm |
| Wielbasis | 2920 mm | 2965 mm | Hyundai +45 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Seal
Hyundai Ioniq 6 N
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Seal
Hyundai Ioniq 6 N
Andere vergelijkingen in deze klasse: Sedan, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BYD Seal of Hyundai Ioniq 6 N?
De BYD Seal gaat verder: 570 km WLTP tegenover de 487 km van de Hyundai Ioniq 6 N. Dat is een verschil van 83 km.
Waarom heeft de Hyundai Ioniq 6 N een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de BYD Seal?
De Hyundai Ioniq 6 N heeft 84 kWh en legt 487 km af, terwijl de BYD Seal met zijn accu van 82,5 kWh 570 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,7 tegenover 16,6 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Seal en de Hyundai Ioniq 6 N?
De BYD Seal heeft RWD en 313 pk. De Hyundai Ioniq 6 N heeft AWD en 609 pk.
Welke is krachtiger — BYD Seal of Hyundai Ioniq 6 N?
De Hyundai Ioniq 6 N is sterker: 609 pk tegenover de 313 pk van de BYD Seal. Het verschil is 296 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.


