BYD Tang vs Xpeng G9L
Xpeng G9L leidt 7 tegen 3
Grootste verschillen: Bagageruimte — BYD Tang 235 l, Xpeng G9L 935 l · Laadtijd 10–80% — BYD Tang 46 min, Xpeng G9L 12 min · DC-laden — BYD Tang 170 kW, Xpeng G9L 540 kW.
BYD Tang
Een elektrische SUV in het E-segment, met een krachtige aandrijfunit.
Xpeng G9L
De Xpeng G9L is een SUV met zeven zitplaatsen uit segment E: accu van 110 kWh, WLTP-actieradius tot 591 km en DC-laden met 540 kW.
Profiel tegenover de markt: BYD Tang vs Xpeng G9L
BYD Tang of Xpeng G9L — wie wint waar
Xpeng G9L leidt 7 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmXpeng G9L +61 km
- Accu kWhXpeng G9L +1,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmXpeng G9L −2,9 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Tang +150 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Tang −2,1 s
- Topsnelheid km/hXpeng G9L +10 km/h
- DC-laden kWXpeng G9L +370 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minXpeng G9L −34 min
- Gewicht ↓ kgBYD Tang −70 kg
- Bagageruimte lXpeng G9L +700 l
Technische gegevens: BYD Tang vs Xpeng G9L
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD TangFlagship | Xpeng G9LRWD Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 530 km | 591 km | Xpeng +61 km |
| Accu | 108,8 kWh | 110 kWh | Xpeng +1,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 24 kWh/100 km | 21,1 kWh/100 km | Xpeng −2,9 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 170 kW | 540 kW | Xpeng +370 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 46 min | 12 min | Xpeng −34 min |
| Actieradius per laadminuut | 8,1 km/min | 34,5 km/min | Xpeng +26,4 km/min |
| Spanning | 400 V | 800 V | Xpeng +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 517 pk | 367 pk | BYD +150 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7 s | BYD −2,1 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 200 km/h | Xpeng +10 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2630 kg | 2700 kg | BYD −70 kg |
| Bagageruimte | 235 l | 935 l | Xpeng +700 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4970 mm | 5120 mm | Xpeng +150 mm |
| Breedte | 1955 mm | 1999 mm | Xpeng +44 mm |
| Hoogte | 1745 mm | 1788 mm | Xpeng +43 mm |
| Wielbasis | 2820 mm | 3100 mm | Xpeng +280 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Tang
Xpeng G9L
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BYD Tang of Xpeng G9L?
De Xpeng G9L gaat verder: 591 km WLTP tegenover de 530 km van de BYD Tang. Dat is een verschil van 61 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Tang en de Xpeng G9L?
De BYD Tang heeft AWD en 517 pk. De Xpeng G9L heeft RWD en 367 pk.
Welke is krachtiger — BYD Tang of Xpeng G9L?
De BYD Tang is sterker: 517 pk tegenover de 367 pk van de Xpeng G9L. Het verschil is 150 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Xpeng G9L biedt meer: 935 l tegenover 235 l in de BYD Tang. Het verschil is 700 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.






