BYD Sealion 7 vs VinFast VF 8

BYD Sealion 7 leidt 9 tegen 0

Grootste verschillen: DC-laden — BYD Sealion 7 230 kW, VinFast VF 8 150 kW · Vermogen — BYD Sealion 7 530 pk, VinFast VF 8 354 pk · Bagageruimte — BYD Sealion 7 520 l, VinFast VF 8 376 l.

BYD Sealion 7

De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.

VinFast VF 8

De VinFast VF 8 is een SUV in het segment D, die wordt aangedreven door alle vier wielen en een vermogen heeft van 354 tot 408 pk, met een WLTP-bereik tot 471 km.

Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs VinFast VF 8

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BYD Sealion 7 of VinFast VF 8 — wie wint waar

BYD Sealion 7 leidt 9 tegen 0

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBYD Sealion 7 +31 km
    BYD Sealion 7
    502
    VinFast VF 8
    471
  • Accu kWhBYD Sealion 7 +3,6 kWh
    BYD Sealion 7
    91,3
    VinFast VF 8
    87,7
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −4,7 kWh/100 km
    BYD Sealion 7
    18,2
    VinFast VF 8
    22,9
  • Vermogen pkBYD Sealion 7 +176 pk
    BYD Sealion 7
    530
    VinFast VF 8
    354
  • 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −1,4 s
    BYD Sealion 7
    4,5
    VinFast VF 8
    5,9
  • Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +15 km/h
    BYD Sealion 7
    215
    VinFast VF 8
    200
  • DC-laden kWBYD Sealion 7 +80 kW
    BYD Sealion 7
    230
    VinFast VF 8
    150
  • AC-laden kWGeen verschil
    BYD Sealion 7
    11
    VinFast VF 8
    11
  • Gewicht ↓ kgBYD Sealion 7 −20 kg
    BYD Sealion 7
    2435
    VinFast VF 8
    2455
  • Bagageruimte lBYD Sealion 7 +144 l
    BYD Sealion 7
    520
    VinFast VF 8
    376

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs VinFast VF 8

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs VinFast VF 8
Belangrijkste parameters BYD Sealion 7
Excellence AWD
VinFast VF 8
Eco
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius502 km471 kmBYD +31 km
Accu91,3 kWh87,7 kWhBYD +3,6 kWh
Verbruik ↓18,2 kWh/100 km22,9 kWh/100 kmBYD −4,7 kWh/100 km
Laden
DC-laden230 kW150 kWBYD +80 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠24 min 10–80%31 min 10–70%7 min
Actieradius per laadminuut14,6 km/min9,1 km/minBYD +5,5 km/min
Spanning—400 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen530 pk354 pkBYD +176 pk
0–100 km/h ↓4,5 s5,9 sBYD −1,4 s
Topsnelheid215 km/h200 km/hBYD +15 km/h
AandrijvingAWDAWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2435 kg2455 kgBYD −20 kg
Bagageruimte520 l376 lBYD +144 l
Lengte4830 mm4750 mmBYD +80 mm
Breedte—1934 mm—
Hoogte—1667 mm—
Wielbasis2930 mm2950 mmVinFast +20 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BYD Sealion 7

Kosten per 100 km5,46
Per maand68
Per jaar819

VinFast VF 8

Kosten per 100 km6,87
Per maand86
Per jaar1030

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BYD Sealion 7

VinFast VF 8

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — BYD Sealion 7 of VinFast VF 8?

De BYD Sealion 7 gaat verder: 502 km WLTP tegenover de 471 km van de VinFast VF 8. Dat is een verschil van 31 km.

Welke is krachtiger — BYD Sealion 7 of VinFast VF 8?

De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 354 pk van de VinFast VF 8. Het verschil is 176 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De BYD Sealion 7 biedt meer: 520 l tegenover 376 l in de VinFast VF 8. Het verschil is 144 l.

Welke laadt sneller?

De BYD Sealion 7 accepteert tot 230 kW DC, de VinFast VF 8 tot 150 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.