BMW iX4 vs VinFast VF 8

BMW iX4 leidt 9 tegen 0

Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, VinFast VF 8 150 kW · WLTP-actieradius — BMW iX4 828 km, VinFast VF 8 471 km · Verbruik — BMW iX4 15,7 kWh/100 km, VinFast VF 8 22,9 kWh/100 km.

BMW iX4

De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.

VinFast VF 8

De VinFast VF 8 is een SUV in het segment D, die wordt aangedreven door alle vier wielen en een vermogen heeft van 354 tot 408 pk, met een WLTP-bereik tot 471 km.

Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs VinFast VF 8

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BMW iX4 of VinFast VF 8 — wie wint waar

BMW iX4 leidt 9 tegen 0

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBMW iX4 +357 km
    BMW iX4
    828
    VinFast VF 8
    471
  • Accu kWhBMW iX4 +21 kWh
    BMW iX4
    108,7
    VinFast VF 8
    87,7
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −7,2 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    VinFast VF 8
    22,9
  • Vermogen pkBMW iX4 +115 pk
    BMW iX4
    469
    VinFast VF 8
    354
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1 s
    BMW iX4
    4,9
    VinFast VF 8
    5,9
  • Topsnelheid km/hBMW iX4 +10 km/h
    BMW iX4
    210
    VinFast VF 8
    200
  • DC-laden kWBMW iX4 +250 kW
    BMW iX4
    400
    VinFast VF 8
    150
  • AC-laden kWGeen verschil
    BMW iX4
    11
    VinFast VF 8
    11
  • Gewicht ↓ kgBMW iX4 −150 kg
    BMW iX4
    2305
    VinFast VF 8
    2455
  • Bagageruimte lBMW iX4 +114 l
    BMW iX4
    490
    VinFast VF 8
    376

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BMW iX4 vs VinFast VF 8

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BMW iX4 vs VinFast VF 8
Belangrijkste parameters BMW iX4
50 xDrive
VinFast VF 8
Eco
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius828 km471 kmBMW +357 km
Accu108,7 kWh87,7 kWhBMW +21 kWh
Verbruik ↓15,7 kWh/100 km22,9 kWh/100 kmBMW −7,2 kWh/100 km
Laden
DC-laden400 kW150 kWBMW +250 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠21 min 10–80%31 min 10–70%10 min
Actieradius per laadminuut27,6 km/min9,1 km/minBMW +18,5 km/min
Spanning800 V400 VBMW +400 V
Prestaties en aandrijving
Vermogen469 pk354 pkBMW +115 pk
0–100 km/h ↓4,9 s5,9 sBMW −1 s
Topsnelheid210 km/h200 km/hBMW +10 km/h
AandrijvingAWDAWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2305 kg2455 kgBMW −150 kg
Bagageruimte490 l376 lBMW +114 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaNeealleen BMW
Lengte4782 mm4750 mmBMW +32 mm
Breedte1895 mm1934 mmVinFast +39 mm
Hoogte1595 mm1667 mmVinFast +72 mm
Wielbasis2897 mm2950 mmVinFast +53 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BMW iX4

Kosten per 100 km4,71
Per maand59
Per jaar707

VinFast VF 8

Kosten per 100 km6,87
Per maand86
Per jaar1030

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BMW iX4

VinFast VF 8

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of VinFast VF 8?

De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 471 km van de VinFast VF 8. Dat is een verschil van 357 km.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de BMW iX4 — zijn accu van 108,7 kWh werkt dan als stroombron. De VinFast VF 8 biedt dit met 87,7 kWh niet aan.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De BMW iX4 biedt meer: 490 l tegenover 376 l in de VinFast VF 8. Het verschil is 114 l.

Welke laadt sneller?

De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de VinFast VF 8 tot 150 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.