BMW iX4 vs Toyota bZ4X
BMW iX4 leidt 8 tegen 2
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, Toyota bZ4X 150 kW · Vermogen — BMW iX4 469 pk, Toyota bZ4X 224 pk · Accu — BMW iX4 108,7 kWh, Toyota bZ4X 69 kWh.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Toyota bZ4X
De Toyota bZ4X is een SUV uit het D-segment die verkrijgbaar is met voorwielaandrijving of vierwielaandrijving, en batterijen van verschillende capaciteiten.
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Toyota bZ4X
BMW iX450 xDrive
Toyota bZ4XFWD 73.1 kWh
BMW iX4 of Toyota bZ4X — wie wint waar
BMW iX4 leidt 8 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX4 +259 km
- Accu kWhBMW iX4 +39,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmToyota bZ4X −1,8 kWh/100 km
- Vermogen pkBMW iX4 +245 pk
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,5 s
- Topsnelheid km/hBMW iX4 +50 km/h
- DC-laden kWBMW iX4 +250 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBMW iX4 −7 min
- Gewicht ↓ kgToyota bZ4X −375 kg
- Bagageruimte lBMW iX4 +38 l
Technische gegevens: BMW iX4 vs Toyota bZ4X
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | Toyota bZ4XFWD 73.1 kWh | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 569 km | BMW +259 km |
| Accu | 108,7 kWh | 69 kWh | BMW +39,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km | Toyota −1,8 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 150 kW | BMW +250 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 28 min | BMW −7 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 14,2 km/min | BMW +13,4 km/min |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 224 pk | BMW +245 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7,4 s | BMW −2,5 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 160 km/h | BMW +50 km/h |
| Aandrijving | AWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 1930 kg | Toyota −375 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 452 l | BMW +38 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4690 mm | BMW +92 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1860 mm | BMW +35 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1650 mm | Toyota +55 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2850 mm | BMW +47 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Toyota bZ4X
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Toyota bZ4X
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Toyota bZ4X?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 569 km van de Toyota bZ4X. Dat is een verschil van 259 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Toyota bZ4X?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Toyota bZ4X heeft FWD en 224 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Toyota bZ4X?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 224 pk van de Toyota bZ4X. Het verschil is 245 pk.
Welke laadt sneller?
De BMW iX4 accepteert tot 400 kW DC, de Toyota bZ4X tot 150 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 28 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




