BMW iX4 vs Togg T10X
BMW iX4 leidt 8 tegen 2
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX4 400 kW, Togg T10X 180 kW · Vermogen — BMW iX4 469 pk, Togg T10X 218 pk · AC-laden — BMW iX4 11 kW, Togg T10X 22 kW.
BMW iX4
De BMW iX4 is een elektrische SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD): hij heeft een vermogen van 374–469 pk, een bereik tot 828 km volgens de WLTP-norm en kan worden opgeladen via DC-snellading tot 400 kW.
Togg T10X
De Togg T10X is een SUV in het segment D, die zowel achterwielaandrijving (RWD) als vierwielaandrijving (AWD) biedt en de mogelijkheid heeft tot snelladen met gelijkstroom (DC).
Profiel tegenover de markt: BMW iX4 vs Togg T10X
BMW iX4 of Togg T10X — wie wint waar
BMW iX4 leidt 8 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
Technische gegevens: BMW iX4 vs Togg T10X
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX450 xDrive | Togg T10XV1 RWD Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 828 km | 523 km | BMW +305 km |
| Accu | 108,7 kWh | 88,5 kWh | BMW +20,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,7 kWh/100 km | 19,1 kWh/100 km | BMW −3,4 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 180 kW | BMW +220 kW |
| AC-laden | 11 kW | 22 kW | Togg +11 kW |
| Laadtijd ⚠ | 21 min 10–80% | 28 min 20–80% | 7 min |
| Actieradius per laadminuut | 27,6 km/min | 11,2 km/min | BMW +16,4 km/min |
| Spanning | 800 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 218 pk | BMW +251 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 7,8 s | BMW −2,9 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 185 km/h | BMW +25 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2305 kg | 2098 kg | Togg −207 kg |
| Bagageruimte | 490 l | 441 l | BMW +49 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4782 mm | 4599 mm | BMW +183 mm |
| Breedte | 1895 mm | 1886 mm | BMW +9 mm |
| Hoogte | 1595 mm | 1676 mm | Togg +81 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2890 mm | BMW +7 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX4
Togg T10X
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Togg T10X
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX4 of Togg T10X?
De BMW iX4 gaat verder: 828 km WLTP tegenover de 523 km van de Togg T10X. Dat is een verschil van 305 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BMW iX4 en de Togg T10X?
De BMW iX4 heeft AWD en 469 pk. De Togg T10X heeft RWD en 218 pk.
Welke is krachtiger — BMW iX4 of Togg T10X?
De BMW iX4 is sterker: 469 pk tegenover de 218 pk van de Togg T10X. Het verschil is 251 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BMW iX4 biedt meer: 490 l tegenover 441 l in de Togg T10X. Het verschil is 49 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.






