BMW iX1 vs BMW iX2

BMW iX1 leidt 2 tegen 1

Grootste verschillen: Verbruik — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, BMW iX2 14,2 kWh/100 km · Bagageruimte — BMW iX1 490 l, BMW iX2 525 l.

BMW iX1

De BMW iX1 is een SUV uit het C-segment in twee varianten: de eDrive20 met een WLTP-actieradius van 516 km en de xDrive30 met 306 pk.

BMW iX2

De BMW iX2 is een crossover uit het C-segment in twee varianten: de eDrive20 met een WLTP-actieradius van 512 km en de xDrive30 met 306 pk.

Profiel tegenover de markt: BMW iX1 vs BMW iX2

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BMW iX1 of BMW iX2 — wie wint waar

BMW iX1 leidt 2 tegen 1

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBMW iX1 +4 km
    BMW iX1
    516
    BMW iX2
    512
  • Accu kWhGeen verschil
    BMW iX1
    65,2
    BMW iX2
    65,2
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −1,6 kWh/100 km
    BMW iX1
    12,6
    BMW iX2
    14,2
  • Vermogen pkGeen verschil
    BMW iX1
    204
    BMW iX2
    204
  • 0–100 km/h ↓ sGeen verschil
    BMW iX1
    8,6
    BMW iX2
    8,6
  • Topsnelheid km/hGeen verschil
    BMW iX1
    170
    BMW iX2
    170
  • DC-laden kWGeen verschil
    BMW iX1
    130
    BMW iX2
    130
  • AC-laden kWGeen verschil
    BMW iX1
    11
    BMW iX2
    11
  • Laadtijd ↓ minGeen verschil
    BMW iX1
    29
    BMW iX2
    29
  • Gewicht ↓ kgGeen gegevens
    BMW iX1
    —
    BMW iX2
    1885
  • Bagageruimte lBMW iX2 +35 l
    BMW iX1
    490
    BMW iX2
    525

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BMW iX1 vs BMW iX2

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BMW iX1 vs BMW iX2
Belangrijkste parameters BMW iX1
eDrive20 · modeljaar 2026
BMW iX2
eDrive20
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius516 km512 kmBMW +4 km
Accu65,2 kWh65,2 kWhGeen verschil
Verbruik ↓12,6 kWh/100 km14,2 kWh/100 kmBMW −1,6 kWh/100 km
Laden
DC-laden130 kW130 kWGeen verschil
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd 10–80% ↓29 min29 minGeen verschil
Actieradius per laadminuut12,5 km/min12,4 km/minBMW +0,1 km/min
Spanning—400 V—
Prestaties en aandrijving
Vermogen204 pk204 pkGeen verschil
0–100 km/h ↓8,6 s8,6 sGeen verschil
Topsnelheid170 km/h170 km/hGeen verschil
AandrijvingFWDFWD—
Praktisch gebruik
Gewicht ↓—1885 kg—
Bagageruimte490 l525 lBMW +35 l
Lengte—4554 mm—
Breedte—1845 mm—
Hoogte—1560 mm—
Wielbasis—2692 mm—

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BMW iX1

Kosten per 100 km3,78
Per maand47
Per jaar567

BMW iX2

Kosten per 100 km4,26
Per maand53
Per jaar639

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BMW iX1

BMW iX2

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV / Crossover, segment C

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke laadt sneller?

De BMW iX1 accepteert tot 130 kW DC, de BMW iX2 tot 130 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 29 en 29 min.

Welke is goedkoper in gebruik?

De BMW iX1 verbruikt minder elektriciteit: 12,6 kWh/100 km tegenover 14,2 kWh/100 km in de BMW iX2. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 240 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.