BMW i3 vs Hyundai Ioniq 6 N
Gelijkspel: 5-5
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — BMW i3 911 km, Hyundai Ioniq 6 N 487 km · DC-laden — BMW i3 400 kW, Hyundai Ioniq 6 N 260 kW · Verbruik — BMW i3 13,5 kWh/100 km, Hyundai Ioniq 6 N 18,7 kWh/100 km.
BMW i3
Een elektrische sedan in het segment D met vierwielaandrijving, die een bereik tot 911 km biedt en snelladen (DC) ondersteunt.
Hyundai Ioniq 6 N
Een sportieve sedan in het D-segment met hoge prestaties, voorzien van vierwielaandrijving en snelladen (DC).
Profiel tegenover de markt: BMW i3 vs Hyundai Ioniq 6 N
BMW i350 xDrive
Hyundai Ioniq 6 NN
BMW i3 of Hyundai Ioniq 6 N — wie wint waar
Gelijkspel: 5-5
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW i3 +424 km
- Accu kWhBMW i3 +24,7 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW i3 −5,2 kWh/100 km
- Vermogen pkHyundai Ioniq 6 N +140 pk
- 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −1,3 s
- Topsnelheid km/hHyundai Ioniq 6 N +57 km/h
- DC-laden kWBMW i3 +140 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minHyundai Ioniq 6 N −3 min
- Gewicht ↓ kgHyundai Ioniq 6 N −39 kg
- Bagageruimte lBMW i3 +49 l
Technische gegevens: BMW i3 vs Hyundai Ioniq 6 N
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW i350 xDrive | Hyundai Ioniq 6 NN | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 911 km | 487 km | BMW +424 km |
| Accu | 108,7 kWh | 84 kWh | BMW +24,7 kWh |
| Verbruik ↓ | 13,5 kWh/100 km | 18,7 kWh/100 km | BMW −5,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 260 kW | BMW +140 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 21 min | 18 min | Hyundai −3 min |
| Actieradius per laadminuut | 30,4 km/min | 18,9 km/min | BMW +11,5 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 469 pk | 609 pk | Hyundai +140 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,7 s | 3,4 s | Hyundai −1,3 s |
| Topsnelheid | 200 km/h | 257 km/h | Hyundai +57 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2205 kg | 2166 kg | Hyundai −39 kg |
| Bagageruimte | 420 l | 371 l | BMW +49 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4760 mm | 4935 mm | Hyundai +175 mm |
| Breedte | 1865 mm | 1940 mm | Hyundai +75 mm |
| Hoogte | 1480 mm | 1495 mm | Hyundai +15 mm |
| Wielbasis | 2897 mm | 2965 mm | Hyundai +68 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW i3
Hyundai Ioniq 6 N
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Hyundai Ioniq 6 N
Andere vergelijkingen in deze klasse: Sedan, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW i3 of Hyundai Ioniq 6 N?
De BMW i3 gaat verder: 911 km WLTP tegenover de 487 km van de Hyundai Ioniq 6 N. Dat is een verschil van 424 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BMW i3 biedt meer: 420 l tegenover 371 l in de Hyundai Ioniq 6 N. Het verschil is 49 l.
Welke laadt sneller?
De BMW i3 accepteert tot 400 kW DC, de Hyundai Ioniq 6 N tot 260 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 21 en 18 min.
Welke is goedkoper in gebruik?
De BMW i3 verbruikt minder elektriciteit: 13,5 kWh/100 km tegenover 18,7 kWh/100 km in de Hyundai Ioniq 6 N. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 780 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




