Alpine A390 vs Ford Mustang Mach-E

Alpine A390 leidt 4 tegen 3

Grootste verschillen: Vermogen — Alpine A390 400 pk, Ford Mustang Mach-E 276 pk · Verbruik — Alpine A390 18,7 kWh/100 km, Ford Mustang Mach-E 14,3 kWh/100 km · 0–100 km/h — Alpine A390 4,8 s, Ford Mustang Mach-E 6,1 s.

Alpine A390

De Alpine A390 is een elektrische SUV uit het D-segment in twee configuraties met vierwielaandrijving en een actieradius van meer dan 540 km in de WLTP-cyclus.

Ford Mustang Mach-E

De Ford Mustang Mach-E is een SUV uit het D-segment, in modeljaar 2026 in vier varianten: WLTP-actieradius van 470 tot 615 km, vermogen van 268 tot 487 pk.

Profiel tegenover de markt: Alpine A390 vs Ford Mustang Mach-E

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Alpine A390 of Ford Mustang Mach-E — wie wint waar

Alpine A390 leidt 4 tegen 3

De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmFord Mustang Mach-E +64 km
    Alpine A390
    551
    Ford Mustang Mach-E
    615
  • Accu kWhAlpine A390 +1 kWh
    Alpine A390
    89
    Ford Mustang Mach-E
    88
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmFord Mustang Mach-E −4,4 kWh/100 km
    Alpine A390
    18,7
    Ford Mustang Mach-E
    14,3
  • Vermogen pkAlpine A390 +124 pk
    Alpine A390
    400
    Ford Mustang Mach-E
    276
  • 0–100 km/h ↓ sAlpine A390 −1,3 s
    Alpine A390
    4,8
    Ford Mustang Mach-E
    6,1
  • Topsnelheid km/hAlpine A390 +20 km/h
    Alpine A390
    200
    Ford Mustang Mach-E
    180
  • DC-laden kWGeen verschil
    Alpine A390
    150
    Ford Mustang Mach-E
    150
  • AC-laden kWGeen gegevens
    Alpine A390
    22
    Ford Mustang Mach-E
    —
  • Laadtijd ↓ minGeen gegevens
    Alpine A390
    29
    Ford Mustang Mach-E
    —
  • Gewicht ↓ kgFord Mustang Mach-E −38 kg
    Alpine A390
    2124
    Ford Mustang Mach-E
    2086
  • Bagageruimte lGeen gegevens
    Alpine A390
    532
    Ford Mustang Mach-E
    —

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Alpine A390 vs Ford Mustang Mach-E

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Alpine A390 vs Ford Mustang Mach-E
Belangrijkste parameters Alpine A390
GT
Ford Mustang Mach-E
Extended Range RWD · modeljaar 2026
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius551 km615 kmFord +64 km
Accu89 kWh88 kWhAlpine +1 kWh
Verbruik ↓18,7 kWh/100 km14,3 kWh/100 kmFord −4,4 kWh/100 km
Laden
DC-laden150 kW150 kWGeen verschil
AC-laden22 kW——
Laadtijd 15–80% ↓29 min——
Actieradius per laadminuut12,4 km/min——
Spanning400 V——
Prestaties en aandrijving
Vermogen400 pk276 pkAlpine +124 pk
0–100 km/h ↓4,8 s6,1 sAlpine −1,3 s
Topsnelheid200 km/h180 km/hAlpine +20 km/h
AandrijvingAWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2124 kg2086 kgFord −38 kg
Bagageruimte532 l——
V2L (externe stroomvoorziening)JaNeealleen Alpine
Lengte4615 mm——
Breedte1885 mm——
Hoogte1532 mm——
Wielbasis2708 mm——

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Alpine A390

Kosten per 100 km5,61
Per maand70
Per jaar841

Ford Mustang Mach-E

Kosten per 100 km4,29
Per maand54
Per jaar644

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Alpine A390

Ford Mustang Mach-E

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Alpine A390 of Ford Mustang Mach-E?

De Ford Mustang Mach-E gaat verder: 615 km WLTP tegenover de 551 km van de Alpine A390. Dat is een verschil van 64 km.

Waarom heeft de Alpine A390 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Ford Mustang Mach-E?

De Alpine A390 heeft 89 kWh en legt 551 km af, terwijl de Ford Mustang Mach-E met zijn accu van 88 kWh 615 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,7 tegenover 14,3 kWh/100 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Alpine A390 en de Ford Mustang Mach-E?

De Alpine A390 heeft AWD en 400 pk. De Ford Mustang Mach-E heeft RWD en 276 pk.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de Alpine A390 — zijn accu van 89 kWh werkt dan als stroombron. De Ford Mustang Mach-E biedt dit met 88 kWh niet aan.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.