Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L

Porsche Cayenne Electric vezet 7:3 arányban

A legnagyobb különbségek: 0–100 km/h — Porsche Cayenne Electric 3,8 s, Xpeng G9L 7 s · Teljesítmény — Porsche Cayenne Electric 544 LE, Xpeng G9L 367 LE · DC töltés — Porsche Cayenne Electric 400 kW, Xpeng G9L 540 kW.

Porsche Cayenne Electric

A Porsche Cayenne Electric egy elektromos, E-szegmensű SUV, amely háromféle hajtásváltozatot kínál, a motor teljesítménye 408 lóerőtől egészen 857 lóerőig terjed.

Xpeng G9L

Az Xpeng G9L egy hétüléses E szegmensű SUV: 110 kWh-s akkumulátor, legfeljebb 591 km-es WLTP szerinti hatótáv és 540 kW-os DC-töltés.

Profil a piac tükrében: Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

Porsche Cayenne Electric vagy Xpeng G9L — ki nyer hol

Porsche Cayenne Electric vezet 7:3 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmPorsche Cayenne Electric +62 km
    Porsche Cayenne Electric
    653
    Xpeng G9L
    591
  • Akkumulátor kWhPorsche Cayenne Electric +3 kWh
    Porsche Cayenne Electric
    113
    Xpeng G9L
    110
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmPorsche Cayenne Electric −1,6 kWh/100 km
    Porsche Cayenne Electric
    19,5
    Xpeng G9L
    21,1
  • Teljesítmény LEPorsche Cayenne Electric +177 LE
    Porsche Cayenne Electric
    544
    Xpeng G9L
    367
  • 0–100 km/h ↓ sPorsche Cayenne Electric −3,2 s
    Porsche Cayenne Electric
    3,8
    Xpeng G9L
    7
  • Végsebesség km/hPorsche Cayenne Electric +50 km/h
    Porsche Cayenne Electric
    250
    Xpeng G9L
    200
  • DC töltés kWXpeng G9L +140 kW
    Porsche Cayenne Electric
    400
    Xpeng G9L
    540
  • AC töltés kWNincs különbség
    Porsche Cayenne Electric
    11
    Xpeng G9L
    11
  • Töltési idő ↓ minXpeng G9L −4 min
    Porsche Cayenne Electric
    16
    Xpeng G9L
    12
  • Tömeg ↓ kgPorsche Cayenne Electric −145 kg
    Porsche Cayenne Electric
    2555
    Xpeng G9L
    2700
  • Csomagtartó lXpeng G9L +154 l
    Porsche Cayenne Electric
    781
    Xpeng G9L
    935

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: Porsche Cayenne Electric vs Xpeng G9L
Főbb paraméterek Porsche Cayenne Electric
S Electric
Xpeng G9L
RWD Long Range
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság653 km591 kmPorsche +62 km
Akkumulátor113 kWh110 kWhPorsche +3 kWh
Fogyasztás ↓19,5 kWh/100 km21,1 kWh/100 kmPorsche −1,6 kWh/100 km
Töltés
DC töltés400 kW540 kWXpeng +140 kW
AC töltés11 kW11 kWNincs különbség
Töltési idő 10–80% ↓16 min12 minXpeng −4 min
Töltési percenként nyert hatótávolság28,6 km/min34,5 km/minXpeng +5,9 km/min
Feszültség800 V800 VNincs különbség
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény544 LE367 LEPorsche +177 LE
0–100 km/h ↓3,8 s7 sPorsche −3,2 s
Végsebesség250 km/h200 km/hPorsche +50 km/h
HajtásAWDRWDmás típus
Praktikum
Tömeg ↓2555 kg2700 kgPorsche −145 kg
Csomagtartó781 l935 lXpeng +154 l
V2L (külső áramellátás)NemIgencsak Xpeng
Hosszúság4991 mm5120 mmXpeng +129 mm
Szélesség1980 mm1999 mmXpeng +19 mm
Magasság1674 mm1788 mmXpeng +114 mm
Tengelytáv3023 mm3100 mmXpeng +77 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

Porsche Cayenne Electric

Költség 100 km-enként5,85
Havonta73
Évente878

Xpeng G9L

Költség 100 km-enként6,33
Havonta79
Évente950

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

Porsche Cayenne Electric

Xpeng G9L

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens E

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Porsche Cayenne Electric vagy Xpeng G9L?

A(z) Porsche Cayenne Electric távolabb jut: 653 km WLTP szemben a(z) Xpeng G9L 591 km-ével. Ez 62 km különbséget jelent.

Miben tér el egymástól a(z) Porsche Cayenne Electric és a(z) Xpeng G9L hajtása?

A(z) Porsche Cayenne Electric hajtása AWD, teljesítménye 544 LE. A(z) Xpeng G9L hajtása RWD, teljesítménye 367 LE.

Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?

Csak a(z) Xpeng G9L — annak a(z) 110 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) Porsche Cayenne Electric a(z) 113 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.

Melyik erősebb — a(z) Porsche Cayenne Electric vagy a(z) Xpeng G9L?

A(z) Porsche Cayenne Electric erősebb: 544 LE, szemben a(z) Xpeng G9L 367 LE teljesítményével. A különbség 177 LE.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.