BMW iX5 vs Xpeng G9L
BMW iX5 vezet 7:4 arányban
A legnagyobb különbségek: AC töltés — BMW iX5 22 kW, Xpeng G9L 11 kW · Töltési idő 10–80% — BMW iX5 23 min, Xpeng G9L 12 min · Teljesítmény — BMW iX5 578 LE, Xpeng G9L 367 LE.
BMW iX5
A BMW iX5 egy elektromos SUV, amely az E kategóriába tartozik, összkerékhajtással (AWD): 578 lóerős, a hatótávolság elérheti a 845 km-t (WLTP szerint), és DC töltéssel akár 460 kW-os teljesítményig tölthető.
Xpeng G9L
Az Xpeng G9L egy hétüléses E szegmensű SUV: 110 kWh-s akkumulátor, legfeljebb 591 km-es WLTP szerinti hatótáv és 540 kW-os DC-töltés.
Profil a piac tükrében: BMW iX5 vs Xpeng G9L
BMW iX5 vagy Xpeng G9L — ki nyer hol
BMW iX5 vezet 7:4 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmBMW iX5 +254 km
- Akkumulátor kWhBMW iX5 +31 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −1 kWh/100 km
- Teljesítmény LEBMW iX5 +211 LE
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX5 −2,4 s
- Végsebesség km/hBMW iX5 +10 km/h
- DC töltés kWXpeng G9L +80 kW
- AC töltés kWBMW iX5 +11 kW
- Töltési idő ↓ minXpeng G9L −11 min
- Tömeg ↓ kgXpeng G9L −125 kg
- Csomagtartó lXpeng G9L +280 l
Műszaki adatok: BMW iX5 vs Xpeng G9L
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | BMW iX560 xDrive | Xpeng G9LRWD Long Range | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 845 km | 591 km | BMW +254 km |
| Akkumulátor | 141 kWh | 110 kWh | BMW +31 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 20,1 kWh/100 km | 21,1 kWh/100 km | BMW −1 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 460 kW | 540 kW | Xpeng +80 kW |
| AC töltés | 22 kW | 11 kW | BMW +11 kW |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 23 min | 12 min | Xpeng −11 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 25,7 km/min | 34,5 km/min | Xpeng +8,8 km/min |
| Feszültség | 800 V | 800 V | Nincs különbség |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 578 LE | 367 LE | BMW +211 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 7 s | BMW −2,4 s |
| Végsebesség | 210 km/h | 200 km/h | BMW +10 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2825 kg | 2700 kg | Xpeng −125 kg |
| Csomagtartó | 655 l | 935 l | Xpeng +280 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Xpeng |
| Hosszúság | 4994 mm | 5120 mm | Xpeng +126 mm |
| Szélesség | 2000 mm | 1999 mm | BMW +1 mm |
| Magasság | 1748 mm | 1788 mm | Xpeng +40 mm |
| Tengelytáv | 3035 mm | 3100 mm | Xpeng +65 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
BMW iX5
Xpeng G9L
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens E
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BMW iX5 vagy Xpeng G9L?
A(z) BMW iX5 távolabb jut: 845 km WLTP szemben a(z) Xpeng G9L 591 km-ével. Ez 254 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) BMW iX5 és a(z) Xpeng G9L hajtása?
A(z) BMW iX5 hajtása AWD, teljesítménye 578 LE. A(z) Xpeng G9L hajtása RWD, teljesítménye 367 LE.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Xpeng G9L — annak a(z) 110 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) BMW iX5 a(z) 141 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyik erősebb — a(z) BMW iX5 vagy a(z) Xpeng G9L?
A(z) BMW iX5 erősebb: 578 LE, szemben a(z) Xpeng G9L 367 LE teljesítményével. A különbség 211 LE.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.





