Maserati Grecale Folgore vs Xpeng G9L
Maserati Grecale Folgore vezet 6:4 arányban
A legnagyobb különbségek: DC töltés — Maserati Grecale Folgore 150 kW, Xpeng G9L 540 kW · AC töltés — Maserati Grecale Folgore 22 kW, Xpeng G9L 11 kW · Csomagtartó — Maserati Grecale Folgore 535 l, Xpeng G9L 935 l.
Maserati Grecale Folgore
A Maserati Grecale Folgore egy elektromos, összkerékhajtású SUV, amelynek a WLTP szabvány szerint mért hatótávolsága 580 kilométer, és motorja 557 lóerős.
Xpeng G9L
Az Xpeng G9L egy hétüléses E szegmensű SUV: 110 kWh-s akkumulátor, legfeljebb 591 km-es WLTP szerinti hatótáv és 540 kW-os DC-töltés.
Profil a piac tükrében: Maserati Grecale Folgore vs Xpeng G9L
Maserati Grecale Folgore105 kWh AWD
Xpeng G9LRWD Long Range
Maserati Grecale Folgore vagy Xpeng G9L — ki nyer hol
Maserati Grecale Folgore vezet 6:4 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmXpeng G9L +11 km
- Akkumulátor kWhXpeng G9L +5 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmMaserati Grecale Folgore −0,2 kWh/100 km
- Teljesítmény LEMaserati Grecale Folgore +190 LE
- 0–100 km/h ↓ sMaserati Grecale Folgore −2,9 s
- Végsebesség km/hMaserati Grecale Folgore +20 km/h
- DC töltés kWXpeng G9L +390 kW
- AC töltés kWMaserati Grecale Folgore +11 kW
- Töltési idő ↓ minNincs adat
- Tömeg ↓ kgMaserati Grecale Folgore −145 kg
- Csomagtartó lXpeng G9L +400 l
Műszaki adatok: Maserati Grecale Folgore vs Xpeng G9L
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Maserati Grecale Folgore105 kWh AWD | Xpeng G9LRWD Long Range | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 580 km | 591 km | Xpeng +11 km |
| Akkumulátor | 105 kWh | 110 kWh | Xpeng +5 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 20,9 kWh/100 km | 21,1 kWh/100 km | Maserati −0,2 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 150 kW | 540 kW | Xpeng +390 kW |
| AC töltés | 22 kW | 11 kW | Maserati +11 kW |
| Töltési idő 10–80% ↓ | — | 12 min | — |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | — | 34,5 km/min | — |
| Feszültség | 400 V | 800 V | Xpeng +400 V |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 557 LE | 367 LE | Maserati +190 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,1 s | 7 s | Maserati −2,9 s |
| Végsebesség | 220 km/h | 200 km/h | Maserati +20 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2555 kg | 2700 kg | Maserati −145 kg |
| Csomagtartó | 535 l | 935 l | Xpeng +400 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Xpeng |
| Hosszúság | 4865 mm | 5120 mm | Xpeng +255 mm |
| Szélesség | 1948 mm | 1999 mm | Xpeng +51 mm |
| Magasság | 1651 mm | 1788 mm | Xpeng +137 mm |
| Tengelytáv | 2903 mm | 3100 mm | Xpeng +197 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Maserati Grecale Folgore
Xpeng G9L
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Maserati Grecale Folgore
Xpeng G9L
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens E
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Miben tér el egymástól a(z) Maserati Grecale Folgore és a(z) Xpeng G9L hajtása?
A(z) Maserati Grecale Folgore hajtása AWD, teljesítménye 557 LE. A(z) Xpeng G9L hajtása RWD, teljesítménye 367 LE.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Xpeng G9L — annak a(z) 110 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) Maserati Grecale Folgore a(z) 105 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyik erősebb — a(z) Maserati Grecale Folgore vagy a(z) Xpeng G9L?
A(z) Maserati Grecale Folgore erősebb: 557 LE, szemben a(z) Xpeng G9L 367 LE teljesítményével. A különbség 190 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Xpeng G9L több helyet kínál: 935 l szemben a(z) Maserati Grecale Folgore 535 l-ével. A különbség 400 l.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.


