BMW iX4 vs BYD Seal U

BMW iX4 vede 7 : 2

Největší rozdíly: Nabíjení DC — BMW iX4 400 kW, BYD Seal U 140 kW · Výkon — BMW iX4 469 k, BYD Seal U 217 k · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, BYD Seal U 9,6 s.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrické SUV segmentu D s pohonem AWD: výkon 374–469 koní, dojezd až 828 km dle metodiky WLTP a možnost rychlého nabíjení (DC) o výkonu až 400 kW.

BYD Seal U

BYD Seal U je SUV v segmentu D, který nabízí dvě varianty pohonu předních kol s různými kapacitami baterií a dojezdem podle standardu WLTP.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs BYD Seal U

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

BMW iX4 nebo BYD Seal U — kdo vyhrává v čem

BMW iX4 vede 7 : 2

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmBMW iX4 +328 km
    BMW iX4
    828
    BYD Seal U
    500
  • Baterie kWhBMW iX4 +21,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    BYD Seal U
    87
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −4,8 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    BYD Seal U
    20,5
  • Výkon kBMW iX4 +252 k
    BMW iX4
    469
    BYD Seal U
    217
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −4,7 s
    BMW iX4
    4,9
    BYD Seal U
    9,6
  • Max. rychlost km/hBMW iX4 +35 km/h
    BMW iX4
    210
    BYD Seal U
    175
  • Nabíjení DC kWBMW iX4 +260 kW
    BMW iX4
    400
    BYD Seal U
    140
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    BMW iX4
    11
    BYD Seal U
    11
  • Hmotnost ↓ kgBYD Seal U −158 kg
    BMW iX4
    2305
    BYD Seal U
    2147
  • Zavazadlový prostor lBYD Seal U +62 l
    BMW iX4
    490
    BYD Seal U
    552

Přidat třetí auto

Technické údaje: BMW iX4 vs BYD Seal U

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: BMW iX4 vs BYD Seal U
Klíčové parametry BMW iX4
50 xDrive
BYD Seal U
Design 87 kWh
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP828 km500 kmBMW +328 km
Baterie108,7 kWh87 kWhBMW +21,7 kWh
Spotřeba ↓15,7 kWh/100 km20,5 kWh/100 kmBMW −4,8 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC400 kW140 kWBMW +260 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení ⚠21 min 10–80%28 min 30–80%7 min
Dojezd na minutu nabíjení27,6 km/min8,9 km/minBMW +18,7 km/min
Napětí800 V400 VBMW +400 V
Jízdní výkony a pohon
Výkon469 k217 kBMW +252 k
0–100 km/h ↓4,9 s9,6 sBMW −4,7 s
Max. rychlost210 km/h175 km/hBMW +35 km/h
PohonAWDFWDjiný typ
Praktičnost
Hmotnost ↓2305 kg2147 kgBYD −158 kg
Zavazadlový prostor490 l552 lBYD +62 l
V2L (externí napájení)AnoAno—
Délka4782 mm4785 mmBYD +3 mm
Šířka1895 mm1890 mmBMW +5 mm
Výška1595 mm1668 mmBYD +73 mm
Rozvor2897 mm2765 mmBMW +132 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Měsíčně59
Ročně707

BYD Seal U

Náklady na 100 km6,15
Měsíčně77
Ročně922

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

BMW iX4

BYD Seal U

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — BMW iX4 nebo BYD Seal U?

Model BMW iX4 dojede dál: 828 km WLTP oproti 500 km u modelu BYD Seal U. Je to rozdíl 328 km.

Jak se liší pohonné systémy BMW iX4 a BYD Seal U?

Model BMW iX4 má AWD a 469 k. Model BYD Seal U má FWD a 217 k.

Který je výkonnější — BMW iX4 nebo BYD Seal U?

Model BMW iX4 je silnější: 469 k oproti 217 k u modelu BYD Seal U. Rozdíl je 252 k.

Který má větší kufr?

Model BYD Seal U nabízí více: 552 l oproti 490 l u modelu BMW iX4. Rozdíl je 62 l.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.