BMW iX1 vs Changan Deepal S05
Changan Deepal S05 vede 7 : 2
Největší rozdíly: Nabíjení DC — BMW iX1 130 kW, Changan Deepal S05 200 kW · Výkon — BMW iX1 204 k, Changan Deepal S05 272 k · Spotřeba — BMW iX1 12,6 kWh/100 km, Changan Deepal S05 15,9 kWh/100 km.
BMW iX1
BMW iX1 je SUV segmentu C ve dvou variantách: eDrive20 s dojezdem WLTP 516 km a xDrive30 o výkonu 306 k.
Changan Deepal S05
Changan Deepal S05 je SUV segmentu C, v modelovém roce 2026 ve dvou variantách: RWD Max s dojezdem WLTP 488 km a AWD Max o výkonu 435 k.
Profil oproti trhu: BMW iX1 vs Changan Deepal S05
BMW iX1eDrive20 · modelový rok 2026- Changan Deepal S05RWD Max
BMW iX1 nebo Changan Deepal S05 — kdo vyhrává v čem
Changan Deepal S05 vede 7 : 2
Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmBMW iX1 +28 km
- Baterie kWhChangan Deepal S05 +3,6 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmBMW iX1 −3,3 kWh/100 km
- Výkon kChangan Deepal S05 +68 k
- 0–100 km/h ↓ sChangan Deepal S05 −1,1 s
- Max. rychlost km/hChangan Deepal S05 +10 km/h
- Nabíjení DC kWChangan Deepal S05 +70 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minChangan Deepal S05 −6 min
- Hmotnost ↓ kgBez údajů
- Zavazadlový prostor lChangan Deepal S05 +2 l
Technické údaje: BMW iX1 vs Changan Deepal S05
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | BMW iX1eDrive20 · modelový rok 2026 | Changan Deepal S05 RWD Max | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 516 km | 488 km | BMW +28 km |
| Baterie | 65,2 kWh | 68,8 kWh | Changan +3,6 kWh |
| Spotřeba ↓ | 12,6 kWh/100 km | 15,9 kWh/100 km | BMW −3,3 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 130 kW | 200 kW | Changan +70 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 10–80% ↓ | 29 min | 23 min | Changan −6 min |
| Dojezd na minutu nabíjení | 12,5 km/min | 14,9 km/min | Changan +2,4 km/min |
| Napětí | — | 400 V | — |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 204 k | 272 k | Changan +68 k |
| 0–100 km/h ↓ | 8,6 s | 7,5 s | Changan −1,1 s |
| Max. rychlost | 170 km/h | 180 km/h | Changan +10 km/h |
| Pohon | FWD | RWD | jiný typ |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | — | 1940 kg | — |
| Zavazadlový prostor | 490 l | 492 l | Changan +2 l |
| V2L (externí napájení) | Ne | Ano | jen Changan |
| Délka | — | 4598 mm | — |
| Šířka | — | 1900 mm | — |
| Výška | — | 1600 mm | — |
| Rozvor | — | 2880 mm | — |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
BMW iX1
Changan Deepal S05
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Changan Deepal S05
Další porovnání v této třídě: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — BMW iX1 nebo Changan Deepal S05?
Model BMW iX1 dojede dál: 516 km WLTP oproti 488 km u modelu Changan Deepal S05. Je to rozdíl 28 km.
Proč má Changan Deepal S05 větší baterii, ale kratší dojezd než BMW iX1?
Model Changan Deepal S05 má kapacitu 68,8 kWh a ujede 488 km, zatímco model BMW iX1 s baterií 65,2 kWh ujede 516 km. Rozhoduje spotřeba: 15,9 oproti 12,6 kWh/100 km.
Jak se liší pohonné systémy BMW iX1 a Changan Deepal S05?
Model BMW iX1 má FWD a 204 k. Model Changan Deepal S05 má RWD a 272 k.
Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?
Pouze Changan Deepal S05 — jeho baterie o kapacitě 68,8 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model BMW iX1 s kapacitou 65,2 kWh tuto funkci neposkytuje.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.





