Audi Q4 Sportback e-tron vs Changan Deepal S05
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 1
Největší rozdíly: Nabíjení DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Changan Deepal S05 200 kW · Spotřeba — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Changan Deepal S05 15,9 kWh/100 km · Dojezd WLTP — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, Changan Deepal S05 488 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovém roce 2027 ve čtyřech variantách: dojezd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Changan Deepal S05
Changan Deepal S05 je SUV segmentu C, v modelovém roce 2026 ve dvou variantách: RWD Max s dojezdem WLTP 488 km a AWD Max o výkonu 435 k.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Changan Deepal S05
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance- Changan Deepal S05RWD Max
Audi Q4 Sportback e-tron nebo Changan Deepal S05 — kdo vyhrává v čem
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 1
Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +88 km
- Baterie kWhAudi Q4 Sportback e-tron +8,2 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,5 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +14 k
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,9 s
- Max. rychlost km/hBez rozdílu
- Nabíjení DC kWChangan Deepal S05 +35 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minBez údajů
- Hmotnost ↓ kgBez údajů
- Zavazadlový prostor lAudi Q4 Sportback e-tron +35 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Changan Deepal S05
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Changan Deepal S05 RWD Max | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 576 km | 488 km | Audi +88 km |
| Baterie | 77 kWh | 68,8 kWh | Audi +8,2 kWh |
| Spotřeba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 15,9 kWh/100 km | Audi −2,5 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 165 kW | 200 kW | Changan +35 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 10–80% ↓ | — | 23 min | — |
| Dojezd na minutu nabíjení | — | 14,9 km/min | — |
| Napětí | — | 400 V | — |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 272 k | Audi +14 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,5 s | Audi −0,9 s |
| Max. rychlost | 180 km/h | 180 km/h | Bez rozdílu |
| Pohon | RWD | RWD | — |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | — | 1940 kg | — |
| Zavazadlový prostor | 527 l | 492 l | Audi +35 l |
| V2L (externí napájení) | Ne | Ano | jen Changan |
| Délka | — | 4598 mm | — |
| Šířka | — | 1900 mm | — |
| Výška | — | 1600 mm | — |
| Rozvor | — | 2880 mm | — |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Changan Deepal S05
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Audi Q4 Sportback e-tron
Changan Deepal S05
Další porovnání v této třídě: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — Audi Q4 Sportback e-tron nebo Changan Deepal S05?
Model Audi Q4 Sportback e-tron dojede dál: 576 km WLTP oproti 488 km u modelu Changan Deepal S05. Je to rozdíl 88 km.
Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?
Pouze Changan Deepal S05 — jeho baterie o kapacitě 68,8 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Audi Q4 Sportback e-tron s kapacitou 77 kWh tuto funkci neposkytuje.
Který se nabíjí rychleji?
Model Audi Q4 Sportback e-tron přijímá až 165 kW DC, model Changan Deepal S05 až 200 kW.
Který je levnější v provozu?
Model Audi Q4 Sportback e-tron spotřebuje méně elektřiny: 13,4 kWh/100 km oproti 15,9 kWh/100 km u modelu Changan Deepal S05. Při projetí 15000 km za rok je to rozdíl 375 kWh — kalkulačka na této stránce vám to přepočítá na peníze.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.




