Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 2
Největší rozdíly: Nabíjení AC — Audi Q4 Sportback e-tron 11 kW, Subaru Uncharted 22 kW · Zavazadlový prostor — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Subaru Uncharted 403 l · Výkon — Audi Q4 Sportback e-tron 286 k, Subaru Uncharted 224 k.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovém roce 2027 ve čtyřech variantách: dojezd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Subaru Uncharted
Subaru Uncharted je SUV v segmentu C, který nabízí tři varianty pohonu s různým dojezdem a výkonem, v rozmezí od 451 km do 592 km dle metodiky WLTP.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Subaru Uncharted77 kWh FWD
Audi Q4 Sportback e-tron nebo Subaru Uncharted — kdo vyhrává v čem
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 2
Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmSubaru Uncharted +16 km
- Baterie kWhBez rozdílu
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −0,4 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +62 k
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,7 s
- Max. rychlost km/hAudi Q4 Sportback e-tron +20 km/h
- Nabíjení DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- Nabíjení AC kWSubaru Uncharted +11 kW
- Nabíjení ↓ minBez údajů
- Hmotnost ↓ kgBez údajů
- Zavazadlový prostor lAudi Q4 Sportback e-tron +124 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Subaru Uncharted
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Subaru Uncharted77 kWh FWD | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 576 km | 592 km | Subaru +16 km |
| Baterie | 77 kWh | 77 kWh | Bez rozdílu |
| Spotřeba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km | Audi −0,4 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 22 kW | Subaru +11 kW |
| Nabíjení 10–80% ↓ | — | 30 min | — |
| Dojezd na minutu nabíjení | — | 13,8 km/min | — |
| Napětí | — | 400 V | — |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 224 k | Audi +62 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,3 s | Audi −0,7 s |
| Max. rychlost | 180 km/h | 160 km/h | Audi +20 km/h |
| Pohon | RWD | FWD | jiný typ |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | — | 1916 kg | — |
| Zavazadlový prostor | 527 l | 403 l | Audi +124 l |
| Délka | — | 4535 mm | — |
| Šířka | — | 1870 mm | — |
| Výška | — | 1625 mm | — |
| Rozvor | — | 2750 mm | — |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Audi Q4 Sportback e-tron
Subaru Uncharted
Další porovnání v této třídě: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — Audi Q4 Sportback e-tron nebo Subaru Uncharted?
Model Subaru Uncharted dojede dál: 592 km WLTP oproti 576 km u modelu Audi Q4 Sportback e-tron. Je to rozdíl 16 km.
Jak se liší pohonné systémy Audi Q4 Sportback e-tron a Subaru Uncharted?
Model Audi Q4 Sportback e-tron má RWD a 286 k. Model Subaru Uncharted má FWD a 224 k.
Který má větší kufr?
Model Audi Q4 Sportback e-tron nabízí více: 527 l oproti 403 l u modelu Subaru Uncharted. Rozdíl je 124 l.
Který se nabíjí rychleji?
Model Audi Q4 Sportback e-tron přijímá až 165 kW DC, model Subaru Uncharted až 150 kW.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.



