Changan Deepal S05

Nedostupné v Česku — Dostupné v: NO · DK · DE · NL · IT · ES
Délka
4598 mm
Výška
1600 mm
Rozvor
2880 mm
447–488 km
Dojezd WLTP
68,8 kWh
Baterie
200 kW
Nabíjení DC

Ohodnoťte toto autoPřidejte své měření

Changan Deepal S05 je SUV segmentu C, v modelovém roce 2026 ve dvou variantách: RWD Max s dojezdem WLTP 488 km a AWD Max o výkonu 435 k.

Changan Deepal S05 je elektrické SUV segmentu C vyráběné od roku 2024. V modelovém roce 2026 mají obě verze baterii 68,8 kWh, maximální rychlost 180 km/h a zavazadlový prostor 492 l. Nabíjejí se stejnosměrným proudem (DC) výkonem 200 kW, od 10 do 80 % za 23 minut.

Verze RWD Max má výkon 272 k, pohon zadních kol a dojezd WLTP 488 km. Zrychluje z 0 na 100 km/h za 7,5 s. Verze AWD Max má výkon 435 k, pohon všech kol, dojezd 447 km a zrychluje za 5,5 s.

Čím se varianty liší

AWD Max447
RWD Max488 Nejlepší hodnota
AWD Max435 Nejlepší hodnota
RWD Max272
0–100 km/h (s, méně=lepší)
AWD Max5,5 Nejlepší hodnota
RWD Max7,5
Hmotnost (kg, méně=lepší) *
AWD Max2040
RWD Max1940 Nejlepší hodnota
AWD Max · AWDRWD Max · RWD
Společné pro všechny varianty
Společné pro všechny varianty
Baterie68,8 kWh
Nabíjení DC200 kW
Nabíjení AC11 kW
Nabíjení 10–80%23 min
Max. rychlost180 km/h
Zavazadlový prostor492 l

* Výrobce neuvádí, zda hmotnost zahrnuje řidiče — ověřte u výrobce.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.

Kam dojedete

  1. Prahastart
  2. Brno210 km
  3. Berlín350 km
  4. Budapešť530 km
  5. Varšava650 km
  6. Benátky820 km

Dojezd WLTP 488 kmVarianta s nejkratším dojezdem 447 km

Nejvzdálenější cíl v dojezdu: Berlín (350 km).

Dojezd podle WLTP, tedy za ideálních podmínek. V zimě počítejte zhruba se 70 % dojezdu WLTP. Silniční vzdálenosti podle OpenStreetMap.

Reálný dojezd vs. WLTP

WLTP se měří v laboratoři. Toto jsou vlastní údaje řidičů — zima, dálnice, město.

Nikdo dosud nezaznamenal reálný dojezd tohoto vozu. Můžete být první.

Výrobce uvádí 488 km. Kolik reálně najedete?

Roční období
Typ jízdy

Měření jsou anonymní — nesbíráme osobní údaje ani komentáře.

Hodnocení uživatelů

Zatím žádná hodnocení — ohodnoťte toto auto jako první.

Ohodnoťte toto auto

Vaše hodnocení

Hodnocení jsou anonymní. Nesbíráme komentáře ani osobní údaje.

Kalkulačka nákladů na energii

Spočítejte, kolik stojí jízda tímto autem. Zadejte cenu energie a roční nájezd.

Náklady na 100 km4,77
Měsíčně60
Ročně716

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Porovnejte s rivaly ve třídě

Podobné modely v této třídě

Videorecenze

Časté dotazy

Jaký dojezd má Changan Deepal S05?

Changan Deepal S05 má dojezd až 447–488 km v cyklu WLTP.

Jakou baterii má Changan Deepal S05?

Kapacita baterie u Changan Deepal S05 je 68,8 kWh.

Jaký výkon má Changan Deepal S05?

Changan Deepal S05 má výkon 272–435 k.

Jak rychle se Changan Deepal S05 nabíjí?

Changan Deepal S05 se nabíjí stejnosměrným proudem (DC) výkonem až 200 kW a nabití z 10 na 80 % trvá přibližně 23 min.

Jaký typ vozu je Changan Deepal S05?

Changan Deepal S05 je SUV segmentu C s elektrickým pohonem.

Je Changan Deepal S05 dostupný v Česku?

Changan Deepal S05 se aktuálně v Česku nenabízí.

S jakými auty porovnat Changan Deepal S05?

Nejbližší rivalové ve stejné třídě jsou MG S5 EV, Renault Megane E-Tech, Škoda Elroq, Audi Q4 Sportback e-tron — porovnání parametrů najdete v EVAreně.

Zdroje dat