Hyundai Inster vs Leapmotor T03
Hyundai Inster води 7 към 1
Най-големи разлики: DC зареждане — Hyundai Inster 85,3 kW, Leapmotor T03 45 kW · WLTP пробег — Hyundai Inster 370 km, Leapmotor T03 275 km · Багажник — Hyundai Inster 280 l, Leapmotor T03 210 l.
Hyundai Inster
Hyundai Inster е градски хечбек от клас А, предлагащ три варианта на задвижване с пробег по стандарта WLTP от 327 км до 370 км.
Leapmotor T03
Leapmotor T03 е градски хечбек от сегмент A с батерия от 37,3 kWh и пробег по WLTP 275 km в моделната година 2026.
Профил спрямо пазара: Hyundai Inster срещу Leapmotor T03
Hyundai InsterLong Range
Leapmotor T03Electric · моделна година 2026
Hyundai Inster или Leapmotor T03 — кой печели къде
Hyundai Inster води 7 към 1
Резултатът не включва показателите, за които липсват данни от едната страна.
Щракнете върху сектор, за да видите само тези показатели. Лентата показва къде стои колата спрямо целия каталог.
- WLTP пробег kmHyundai Inster +95 km
- Батерия kWhHyundai Inster +11,7 kWh
- Разход ↓ kWh/100 kmLeapmotor T03 −1,3 kWh/100 km
- Мощност к.с.Hyundai Inster +20 к.с.
- 0–100 км/ч ↓ sHyundai Inster −2,1 s
- Максимална скорост km/hHyundai Inster +20 km/h
- DC зареждане kWHyundai Inster +40,3 kW
- AC зареждане kWНяма данни
- Тегло ↓ kgНяма данни
- Багажник lHyundai Inster +70 l
Технически данни: Hyundai Inster срещу Leapmotor T03
Удебеляване и подчертаване = по-добра стойност · ↓ = по-малко е по-добре · — = няма данни
| Основни параметри | Hyundai InsterLong Range | Leapmotor T03Electric · моделна година 2026 | Разлика |
|---|---|---|---|
| Пробег и енергия | |||
| WLTP пробег | 370 km | 275 km | Hyundai +95 km |
| Батерия | 49 kWh | 37,3 kWh | Hyundai +11,7 kWh |
| Разход ↓ | 14,9 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km | Leapmotor −1,3 kWh/100 km |
| Зареждане | |||
| DC зареждане | 85,3 kW | 45 kW | Hyundai +40,3 kW |
| AC зареждане | 11 kW | — | — |
| Зареждане ⚠ | 30 min 10–80% | 36 min 30–80% | 6 min |
| Пробег за минута зареждане | 8,6 km/min | 3,8 km/min | Hyundai +4,8 km/min |
| Напрежение | 400 V | — | — |
| Динамика и задвижване | |||
| Мощност | 115 к.с. | 95 к.с. | Hyundai +20 к.с. |
| 0–100 км/ч ↓ | 10,6 s | 12,7 s | Hyundai −2,1 s |
| Максимална скорост | 150 km/h | 130 km/h | Hyundai +20 km/h |
| Задвижване | FWD | FWD | — |
| Практичност | |||
| Тегло ↓ | 1400 kg | — | — |
| Багажник | 280 l | 210 l | Hyundai +70 l |
| V2L (външно захранване) | Да | Не | само Hyundai |
| Дължина | 3825 mm | 3620 mm | Hyundai +205 mm |
| Ширина | 1610 mm | — | — |
| Височина | 1575 mm | — | — |
| Разстояние между осите | 2580 mm | — | — |
По-добрата стойност във всеки ред е удебелена и подчертана с цвета на автомобила. Показатели, маркирани ↓ — по-ниските стойности са по-добри. Размерите са показани без определяне на победител.
Калкулатор на разходите за енергия
Hyundai Inster
Leapmotor T03
Сумите са във вашата валута — въведете цените във валутата, която използвате.
Видео ревюта на двата модела
Hyundai Inster
Leapmotor T03
Други сравнения в този клас: Хечбек, сегмент A
Често задавани въпроси за това сравнение
Кой има по-голям пробег — Hyundai Inster или Leapmotor T03?
Hyundai Inster стига по-далеч: 370 км WLTP срещу 275 км на Leapmotor T03. Това е разлика от 95 км.
Кой може да захранва уреди от контакта (V2L)?
Само Hyundai Inster — неговата батерия от 49 kWh тогава работи като източник на енергия. Leapmotor T03 с 37,3 kWh не предлага тази функция.
Кой има по-голям багажник?
Hyundai Inster побира повече: 280 л срещу 210 л в Leapmotor T03. Разликата е 70 л.
Кой се зарежда по-бързо?
Hyundai Inster приема до 85,3 kW DC, Leapmotor T03 до 45 kW.
Техническите данни са от официалните материали на производителите и се стараем да ги проверяваме, но производителят може да промени спецификацията без предизвестие и е възможно да има грешки. Потвърдете стойностите при дилър, преди да купите — не носим отговорност за решения, взети въз основа на тези данни. Пълен отказ от отговорност
Пробегът, разходът и теглото посочваме за базова конфигурация: производителите ги хомологират в диапазони, зависими от джантите и оборудването (например 533–592 км), а ние взимаме най-лекия вариант, на най-малките джанти — т.е. най-изгодния. Същият модел на по-големи джанти ще измине по-малко разстояние.


