BMW iX5 vs Polestar 3

BMW iX5 vyhráva 7 : 4

Najväčšie rozdiely: Nabíjanie AC — BMW iX5 22 kW, Polestar 3 11 kW · Batožinový priestor — BMW iX5 655 l, Polestar 3 484 l · Batéria — BMW iX5 141 kWh, Polestar 3 106 kWh.

BMW iX5

BMW iX5 je elektrický SUV automobil triedy E s pohonom všetkých kolies (AWD): výkon 578 konských síl, dojazd podľa štandardu WLTP až 845 km a nabíjanie jednosmerným prúdom (DC) rýchlosťou až 460 kW.

Polestar 3

Polestar 3 je veľké SUV segmentu E v troch variantoch: dojazd WLTP od 601 do 647 km, výkon od 333 do 680 k.

Profil oproti trhu: BMW iX5 vs Polestar 3

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

BMW iX5 alebo Polestar 3 — kto vyhráva v čom

BMW iX5 vyhráva 7 : 4

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmBMW iX5 +198 km
    BMW iX5
    845
    Polestar 3
    647
  • Batéria kWhBMW iX5 +35 kWh
    BMW iX5
    141
    Polestar 3
    106
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmPolestar 3 −1,1 kWh/100 km
    BMW iX5
    20,1
    Polestar 3
    19
  • Výkon kBMW iX5 +34 k
    BMW iX5
    578
    Polestar 3
    544
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX5 −0,1 s
    BMW iX5
    4,6
    Polestar 3
    4,7
  • Max. rýchlosť km/hPolestar 3 +20 km/h
    BMW iX5
    210
    Polestar 3
    230
  • Nabíjanie DC kWBMW iX5 +110 kW
    BMW iX5
    460
    Polestar 3
    350
  • Nabíjanie AC kWBMW iX5 +11 kW
    BMW iX5
    22
    Polestar 3
    11
  • Nabíjanie ↓ minPolestar 3 −1 min
    BMW iX5
    23
    Polestar 3
    22
  • Hmotnosť ↓ kgPolestar 3 −335 kg
    BMW iX5
    2825
    Polestar 3
    2490
  • Batožinový priestor lBMW iX5 +171 l
    BMW iX5
    655
    Polestar 3
    484

Pridať tretie auto

Technické údaje: BMW iX5 vs Polestar 3

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: BMW iX5 vs Polestar 3
Kľúčové parametre BMW iX5
60 xDrive
Polestar 3
Dual Motor
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP845 km647 kmBMW +198 km
Batéria141 kWh106 kWhBMW +35 kWh
Spotreba ↓20,1 kWh/100 km19 kWh/100 kmPolestar −1,1 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC460 kW350 kWBMW +110 kW
Nabíjanie AC22 kW11 kWBMW +11 kW
Nabíjanie 10–80% ↓23 min22 minPolestar −1 min
Dojazd na minútu nabíjania25,7 km/min20,6 km/minBMW +5,1 km/min
Napätie800 V800 VBez rozdielu
Jazdné výkony a pohon
Výkon578 k544 kBMW +34 k
0–100 km/h ↓4,6 s4,7 sBMW −0,1 s
Max. rýchlosť210 km/h230 km/hPolestar +20 km/h
PohonAWDAWD—
Praktickosť
Hmotnosť ↓2825 kg2490 kgPolestar −335 kg
Batožinový priestor655 l484 lBMW +171 l
Dĺžka4994 mm4900 mmBMW +94 mm
Šírka2000 mm——
Výška1748 mm1622 mmBMW +126 mm
Rázvor3035 mm2985 mmBMW +50 mm

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

BMW iX5

Náklady na 100 km6,03
Mesačne75
Ročne905

Polestar 3

Náklady na 100 km5,7
Mesačne71
Ročne855

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

BMW iX5

Polestar 3

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment E

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — BMW iX5 alebo Polestar 3?

BMW iX5 jazdí ďalej: 845 km WLTP oproti 647 km u Polestar 3. Je to rozdiel 198 km.

Ktorý má väčší batožinový priestor?

BMW iX5 ponúka viac: 655 l oproti 484 l v Polestar 3. Rozdiel je 171 l.

Ktorý sa nabíja rýchlejšie?

BMW iX5 prijíma až 460 kW DC, Polestar 3 až 350 kW. Nabíjanie z 10 na 80 % trvá 23, respektíve 22 minút.

Ktorý je lacnejší na prevádzku?

Polestar 3 spotrebúva menej elektriny: 19 kWh/100 km oproti 20,1 kWh/100 km v BMW iX5. Pri 15000 km ročne je to rozdiel 165 kWh — kalkulačka na tejto stránke vám to prepočíta na peniaze.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.