Volvo EX60 vs Volvo EX60 Cross Country
Volvo EX60 leidt 5 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — Volvo EX60 680 pk, Volvo EX60 Cross Country 510 pk · Accu — Volvo EX60 117 kWh, Volvo EX60 Cross Country 90 kWh · WLTP-actieradius — Volvo EX60 810 km, Volvo EX60 Cross Country 640 km.
Volvo EX60
De Volvo EX60 is een elektrische SUV in segment D en is verkrijgbaar in drie versies: het bereik (WLTP) varieert van 611 tot 810 km, het vermogen van 374 tot 680 pk, en de mogelijkheid tot snelladen (DC) met maximaal 400 kW.
Volvo EX60 Cross Country
De Volvo EX60 Cross Country is een SUV in het segment D, die twee varianten met vierwielaandrijving en een hoog vermogen biedt.
Profiel tegenover de markt: Volvo EX60 vs Volvo EX60 Cross Country
Volvo EX60P12 AWD
Volvo EX60 Cross CountryP10 AWD
Volvo EX60 of Volvo EX60 Cross Country — wie wint waar
Volvo EX60 leidt 5 tegen 2
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmVolvo EX60 +170 km
- Accu kWhVolvo EX60 +27 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmVolvo EX60 −0,1 kWh/100 km
- Vermogen pkVolvo EX60 +170 pk
- 0–100 km/h ↓ sVolvo EX60 −0,8 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWGeen verschil
- AC-laden kWGeen gegevens
- Laadtijd ↓ minVolvo EX60 Cross Country −1 min
- Gewicht ↓ kgVolvo EX60 Cross Country −61 kg
- Bagageruimte lGeen verschil
Technische gegevens: Volvo EX60 vs Volvo EX60 Cross Country
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Volvo EX60P12 AWD | Volvo EX60 Cross CountryP10 AWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 810 km | 640 km | Volvo +170 km |
| Accu | 117 kWh | 90 kWh | Volvo +27 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,1 kWh/100 km | 16,2 kWh/100 km | Volvo −0,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 400 kW | 400 kW | Geen verschil |
| AC-laden | — | 22 kW | — |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 19 min | 18 min | Volvo −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 29,8 km/min | 24,9 km/min | Volvo +4,9 km/min |
| Spanning | 800 V | 800 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 680 pk | 510 pk | Volvo +170 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 3,9 s | 4,7 s | Volvo −0,8 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2356 kg | 2295 kg | Volvo −61 kg |
| Bagageruimte | 523 l | 523 l | Geen verschil |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4803 mm | 4803 mm | Geen verschil |
| Breedte | 1908 mm | 1899 mm | Volvo +9 mm |
| Hoogte | 1635 mm | 1635 mm | Geen verschil |
| Wielbasis | 2970 mm | 2970 mm | Geen verschil |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Volvo EX60
Volvo EX60 Cross Country
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Volvo EX60
Volvo EX60 Cross Country
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Volvo EX60 of Volvo EX60 Cross Country?
De Volvo EX60 gaat verder: 810 km WLTP tegenover de 640 km van de Volvo EX60 Cross Country. Dat is een verschil van 170 km.
Welke is krachtiger — Volvo EX60 of Volvo EX60 Cross Country?
De Volvo EX60 is sterker: 680 pk tegenover de 510 pk van de Volvo EX60 Cross Country. Het verschil is 170 pk.
Welke laadt sneller?
De Volvo EX60 accepteert tot 400 kW DC, de Volvo EX60 Cross Country tot 400 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 19 en 18 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



