Mazda CX-6e vs Voyah Courage
Voyah Courage leidt 6 tegen 3
Grootste verschillen: Bagageruimte — Mazda CX-6e 363 l, Voyah Courage 527 l · Laadtijd 10–80% — Mazda CX-6e 24 min, Voyah Courage 32 min · 0–100 km/h — Mazda CX-6e 7,9 s, Voyah Courage 6,8 s.
Mazda CX-6e
De Mazda CX-6e is een SUV in het segment D met achterwielaandrijving (RWD), die een bereik van 484 km biedt volgens de WLTP-cyclus en beschikt over snelladen (DC).
Voyah Courage
De Voyah Courage is een SUV in het D-segment en biedt zowel vierwielaandrijving (AWD) als achterwielaandrijving (RWD), met een WLTP-bereik tot 476 km.
Profiel tegenover de markt: Mazda CX-6e vs Voyah Courage
Mazda CX-6eTakumi
Voyah CourageRWD
Mazda CX-6e of Voyah Courage — wie wint waar
Voyah Courage leidt 6 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmMazda CX-6e +8 km
- Accu kWhVoyah Courage +2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmGeen verschil
- Vermogen pkVoyah Courage +34 pk
- 0–100 km/h ↓ sVoyah Courage −1,1 s
- Topsnelheid km/hVoyah Courage +15 km/h
- DC-laden kWVoyah Courage +5 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minMazda CX-6e −8 min
- Gewicht ↓ kgMazda CX-6e −13 kg
- Bagageruimte lVoyah Courage +164 l
Technische gegevens: Mazda CX-6e vs Voyah Courage
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Mazda CX-6eTakumi | Voyah CourageRWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 484 km | 476 km | Mazda +8 km |
| Accu | 78 kWh | 80 kWh | Voyah +2 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,9 kWh/100 km | 18,9 kWh/100 km | Geen verschil |
| Laden | |||
| DC-laden | 195 kW | 200 kW | Voyah +5 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 24 min | 32 min | Mazda −8 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,1 km/min | 10,4 km/min | Mazda +3,7 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 258 pk | 292 pk | Voyah +34 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,9 s | 6,8 s | Voyah −1,1 s |
| Topsnelheid | 185 km/h | 200 km/h | Voyah +15 km/h |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2130 kg | 2143 kg | Mazda −13 kg |
| Bagageruimte | 363 l | 527 l | Voyah +164 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4850 mm | 4725 mm | Mazda +125 mm |
| Breedte | 1935 mm | 1900 mm | Mazda +35 mm |
| Hoogte | 1620 mm | 1650 mm | Voyah +30 mm |
| Wielbasis | 2902 mm | 2900 mm | Mazda +2 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Mazda CX-6e
Voyah Courage
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Mazda CX-6e
Voyah Courage
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de Voyah Courage een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Mazda CX-6e?
De Voyah Courage heeft 80 kWh en legt 476 km af, terwijl de Mazda CX-6e met zijn accu van 78 kWh 484 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,9 tegenover 18,9 kWh/100 km.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Voyah Courage biedt meer: 527 l tegenover 363 l in de Mazda CX-6e. Het verschil is 164 l.
Welke laadt sneller?
De Mazda CX-6e accepteert tot 195 kW DC, de Voyah Courage tot 200 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 24 en 32 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



