BYD Sealion 7 vs Voyah Courage
BYD Sealion 7 leidt 8 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — BYD Sealion 7 530 pk, Voyah Courage 292 pk · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, Voyah Courage 6,8 s · Laadtijd 10–80% — BYD Sealion 7 24 min, Voyah Courage 32 min.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
Voyah Courage
De Voyah Courage is een SUV in het D-segment en biedt zowel vierwielaandrijving (AWD) als achterwielaandrijving (RWD), met een WLTP-bereik tot 476 km.
Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs Voyah Courage
BYD Sealion 7Excellence AWD
Voyah CourageRWD
BYD Sealion 7 of Voyah Courage — wie wint waar
BYD Sealion 7 leidt 8 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBYD Sealion 7 +26 km
- Accu kWhBYD Sealion 7 +11,3 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −0,7 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +238 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −2,3 s
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +15 km/h
- DC-laden kWBYD Sealion 7 +30 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minBYD Sealion 7 −8 min
- Gewicht ↓ kgVoyah Courage −292 kg
- Bagageruimte lVoyah Courage +7 l
Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs Voyah Courage
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Sealion 7Excellence AWD | Voyah CourageRWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 502 km | 476 km | BYD +26 km |
| Accu | 91,3 kWh | 80 kWh | BYD +11,3 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,2 kWh/100 km | 18,9 kWh/100 km | BYD −0,7 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 230 kW | 200 kW | BYD +30 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 24 min | 32 min | BYD −8 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,6 km/min | 10,4 km/min | BYD +4,2 km/min |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 530 pk | 292 pk | BYD +238 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 6,8 s | BYD −2,3 s |
| Topsnelheid | 215 km/h | 200 km/h | BYD +15 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2435 kg | 2143 kg | Voyah −292 kg |
| Bagageruimte | 520 l | 527 l | Voyah +7 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Voyah |
| Lengte | 4830 mm | 4725 mm | BYD +105 mm |
| Breedte | — | 1900 mm | — |
| Hoogte | — | 1650 mm | — |
| Wielbasis | 2930 mm | 2900 mm | BYD +30 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Sealion 7
Voyah Courage
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Sealion 7
Voyah Courage
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BYD Sealion 7 of Voyah Courage?
De BYD Sealion 7 gaat verder: 502 km WLTP tegenover de 476 km van de Voyah Courage. Dat is een verschil van 26 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Sealion 7 en de Voyah Courage?
De BYD Sealion 7 heeft AWD en 530 pk. De Voyah Courage heeft RWD en 292 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Voyah Courage — zijn accu van 80 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — BYD Sealion 7 of Voyah Courage?
De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 292 pk van de Voyah Courage. Het verschil is 238 pk.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




