Leapmotor C10 vs Subaru Solterra
Gelijkspel: 5-5
Grootste verschillen: AC-laden — Leapmotor C10 11 kW, Subaru Solterra 22 kW · 0–100 km/h — Leapmotor C10 6,6 s, Subaru Solterra 5,1 s · Verbruik — Leapmotor C10 18 kWh/100 km, Subaru Solterra 14,3 kWh/100 km.
Leapmotor C10
De Leapmotor C10 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 420 tot 510 km, vermogen van 218 tot 571 pk.
Subaru Solterra
De Subaru Solterra is een SUV uit het D-segment met vierwielaandrijving, in modeljaar 2026 met 343 pk en een WLTP-actieradius van 511 km.
Profiel tegenover de markt: Leapmotor C10 vs Subaru Solterra
Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh)
Subaru SolterraAWD · modeljaar 2026
Leapmotor C10 of Subaru Solterra — wie wint waar
Gelijkspel: 5-5
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmSubaru Solterra +1 km
- Accu kWhLeapmotor C10 +8,8 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmSubaru Solterra −3,7 kWh/100 km
- Vermogen pkSubaru Solterra +44 pk
- 0–100 km/h ↓ sSubaru Solterra −1,5 s
- Topsnelheid km/hLeapmotor C10 +30 km/h
- DC-laden kWLeapmotor C10 +30 kW
- AC-laden kWSubaru Solterra +11 kW
- Gewicht ↓ kgLeapmotor C10 −87 kg
- Bagageruimte lLeapmotor C10 +14 l
Technische gegevens: Leapmotor C10 vs Subaru Solterra
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Leapmotor C10Design Long Range RWD (81,9 kWh) | Subaru SolterraAWD · modeljaar 2026 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 510 km | 511 km | Subaru +1 km |
| Accu | 81,9 kWh | 73,1 kWh | Leapmotor +8,8 kWh |
| Verbruik ↓ | 18 kWh/100 km | 14,3 kWh/100 km | Subaru −3,7 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 180 kW | 150 kW | Leapmotor +30 kW |
| AC-laden | 11 kW | 22 kW | Subaru +11 kW |
| Laadtijd ⚠ | 22 min 30–80% | 28 min 10–80% | 6 min |
| Actieradius per laadminuut | 11,6 km/min | 12,8 km/min | Subaru +1,2 km/min |
| Spanning | 800 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 299 pk | 343 pk | Subaru +44 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 5,1 s | Subaru −1,5 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 160 km/h | Leapmotor +30 km/h |
| Aandrijving | RWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2030 kg | 2117 kg | Leapmotor −87 kg |
| Bagageruimte | 435 l | 421 l | Leapmotor +14 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Nee | alleen Leapmotor |
| Lengte | 4739 mm | — | — |
| Breedte | 1900 mm | — | — |
| Hoogte | 1680 mm | — | — |
| Wielbasis | 2825 mm | — | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Leapmotor C10
Subaru Solterra
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Leapmotor C10
Subaru Solterra
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de Leapmotor C10 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Subaru Solterra?
De Leapmotor C10 heeft 81,9 kWh en legt 510 km af, terwijl de Subaru Solterra met zijn accu van 73,1 kWh 511 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18 tegenover 14,3 kWh/100 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Leapmotor C10 en de Subaru Solterra?
De Leapmotor C10 heeft RWD en 299 pk. De Subaru Solterra heeft AWD en 343 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Leapmotor C10 — zijn accu van 81,9 kWh werkt dan als stroombron. De Subaru Solterra biedt dit met 73,1 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De Leapmotor C10 accepteert tot 180 kW DC, de Subaru Solterra tot 150 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.






