Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Togg T10F leidt 5 tegen 4
Grootste verschillen: Vermogen — Hyundai Ioniq 6 N 609 pk, Togg T10F 218 pk · 0–100 km/h — Hyundai Ioniq 6 N 3,4 s, Togg T10F 7,5 s · Topsnelheid — Hyundai Ioniq 6 N 257 km/h, Togg T10F 172 km/h.
Hyundai Ioniq 6 N
Een sportieve sedan in het D-segment met hoge prestaties, voorzien van vierwielaandrijving en snelladen (DC).
Togg T10F
De Togg T10F is een sedan uit het D-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 335 tot 610 km, vermogen van 218 tot 435 pk.
Profiel tegenover de markt: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Hyundai Ioniq 6 NN
Togg T10FV1 RWD Long Range
Hyundai Ioniq 6 N of Togg T10F — wie wint waar
Togg T10F leidt 5 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmTogg T10F +123 km
- Accu kWhTogg T10F +4,5 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmTogg T10F −1,3 kWh/100 km
- Vermogen pkHyundai Ioniq 6 N +391 pk
- 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −4,1 s
- Topsnelheid km/hHyundai Ioniq 6 N +85 km/h
- DC-laden kWHyundai Ioniq 6 N +80 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgTogg T10F −87 kg
- Bagageruimte lTogg T10F +134 l
Technische gegevens: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Hyundai Ioniq 6 NN | Togg T10FV1 RWD Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 487 km | 610 km | Togg +123 km |
| Accu | 84 kWh | 88,5 kWh | Togg +4,5 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,7 kWh/100 km | 17,4 kWh/100 km | Togg −1,3 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 260 kW | 180 kW | Hyundai +80 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 18 min 10–80% | 28 min 20–80% | 10 min |
| Actieradius per laadminuut | 18,9 km/min | 13,1 km/min | Hyundai +5,8 km/min |
| Spanning | 800 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 609 pk | 218 pk | Hyundai +391 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 3,4 s | 7,5 s | Hyundai −4,1 s |
| Topsnelheid | 257 km/h | 172 km/h | Hyundai +85 km/h |
| Aandrijving | AWD | RWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2166 kg | 2079 kg | Togg −87 kg |
| Bagageruimte | 371 l | 505 l | Togg +134 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4935 mm | 4830 mm | Hyundai +105 mm |
| Breedte | 1940 mm | 1881 mm | Hyundai +59 mm |
| Hoogte | 1495 mm | 1553 mm | Togg +58 mm |
| Wielbasis | 2965 mm | 2890 mm | Hyundai +75 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Hyundai Ioniq 6 N
Togg T10F
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Hyundai Ioniq 6 N
Togg T10F
Andere vergelijkingen in deze klasse: Sedan, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Hyundai Ioniq 6 N of Togg T10F?
De Togg T10F gaat verder: 610 km WLTP tegenover de 487 km van de Hyundai Ioniq 6 N. Dat is een verschil van 123 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Hyundai Ioniq 6 N en de Togg T10F?
De Hyundai Ioniq 6 N heeft AWD en 609 pk. De Togg T10F heeft RWD en 218 pk.
Welke is krachtiger — Hyundai Ioniq 6 N of Togg T10F?
De Hyundai Ioniq 6 N is sterker: 609 pk tegenover de 218 pk van de Togg T10F. Het verschil is 391 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Togg T10F biedt meer: 505 l tegenover 371 l in de Hyundai Ioniq 6 N. Het verschil is 134 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




