BMW i4 vs Togg T10F
BMW i4 leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — BMW i4 340 pk, Togg T10F 218 pk · 0–100 km/h — BMW i4 5,7 s, Togg T10F 7,5 s · DC-laden — BMW i4 205 kW, Togg T10F 180 kW.
BMW i4
De BMW i4 is een sedan uit het D-segment in vijf varianten: WLTP-actieradius van 514 tot 613 km, vermogen van 286 tot 601 pk.
Togg T10F
De Togg T10F is een sedan uit het D-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 335 tot 610 km, vermogen van 218 tot 435 pk.
Profiel tegenover de markt: BMW i4 vs Togg T10F
BMW i4 of Togg T10F — wie wint waar
BMW i4 leidt 7 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
Technische gegevens: BMW i4 vs Togg T10F
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW i4eDrive40 | Togg T10FV1 RWD Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 613 km | 610 km | BMW +3 km |
| Accu | 81,3 kWh | 88,5 kWh | Togg +7,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,4 kWh/100 km | 17,4 kWh/100 km | BMW −2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 205 kW | 180 kW | BMW +25 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 30 min 10–80% | 28 min 20–80% | 2 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,3 km/min | 13,1 km/min | BMW +1,2 km/min |
| Spanning | 400 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 340 pk | 218 pk | BMW +122 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 5,7 s | 7,5 s | BMW −1,8 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 172 km/h | BMW +18 km/h |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2050 kg | 2079 kg | BMW −29 kg |
| Bagageruimte | 470 l | 505 l | Togg +35 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Togg |
| Lengte | 4783 mm | 4830 mm | Togg +47 mm |
| Breedte | 1852 mm | 1881 mm | Togg +29 mm |
| Hoogte | 1448 mm | 1553 mm | Togg +105 mm |
| Wielbasis | 2856 mm | 2890 mm | Togg +34 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW i4
Togg T10F
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Togg T10F
Andere vergelijkingen in deze klasse: Sedan, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de Togg T10F een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de BMW i4?
De Togg T10F heeft 88,5 kWh en legt 610 km af, terwijl de BMW i4 met zijn accu van 81,3 kWh 613 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 17,4 tegenover 15,4 kWh/100 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Togg T10F — zijn accu van 88,5 kWh werkt dan als stroombron. De BMW i4 biedt dit met 81,3 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — BMW i4 of Togg T10F?
De BMW i4 is sterker: 340 pk tegenover de 218 pk van de Togg T10F. Het verschil is 122 pk.
Welke laadt sneller?
De BMW i4 accepteert tot 205 kW DC, de Togg T10F tot 180 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





