Geely EX2 vs Renault 5 E-Tech

Renault 5 E-Tech leidt 8 tegen 2

Grootste verschillen: AC-laden — Geely EX2 6,6 kW, Renault 5 E-Tech 11 kW · 0–100 km/h — Geely EX2 11,5 s, Renault 5 E-Tech 7,9 s · Vermogen — Geely EX2 116 pk, Renault 5 E-Tech 150 pk.

Geely EX2

De Geely EX2 is een elektrische hatchback van het segment B en wordt aangeboden in twee aandrijfconfiguraties met een achterwielaandrijving (RWD).

Renault 5 E-Tech

De Renault 5 E-Tech is een elektrische hatchback van het segment B met voorwielaandrijving (FWD): hij heeft een vermogen van 95–150 pk, een bereik tot 430 km volgens de WLTP-norm en ondersteunt DC-snelladen tot 100 kW.

Profiel tegenover de markt: Geely EX2 vs Renault 5 E-Tech

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

Geely EX2 of Renault 5 E-Tech — wie wint waar

Renault 5 E-Tech leidt 8 tegen 2

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmRenault 5 E-Tech +85 km
    Geely EX2
    345
    Renault 5 E-Tech
    430
  • Accu kWhRenault 5 E-Tech +4,9 kWh
    Geely EX2
    47,14
    Renault 5 E-Tech
    52
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmRenault 5 E-Tech −1,3 kWh/100 km
    Geely EX2
    15,5
    Renault 5 E-Tech
    14,2
  • Vermogen pkRenault 5 E-Tech +34 pk
    Geely EX2
    116
    Renault 5 E-Tech
    150
  • 0–100 km/h ↓ sRenault 5 E-Tech −3,6 s
    Geely EX2
    11,5
    Renault 5 E-Tech
    7,9
  • Topsnelheid km/hRenault 5 E-Tech +20 km/h
    Geely EX2
    130
    Renault 5 E-Tech
    150
  • DC-laden kWRenault 5 E-Tech +20 kW
    Geely EX2
    80
    Renault 5 E-Tech
    100
  • AC-laden kWRenault 5 E-Tech +4,4 kW
    Geely EX2
    6,6
    Renault 5 E-Tech
    11
  • Gewicht ↓ kgGeely EX2 −84 kg
    Geely EX2
    1365
    Renault 5 E-Tech
    1449
  • Bagageruimte lGeely EX2 +49 l
    Geely EX2
    375
    Renault 5 E-Tech
    326

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: Geely EX2 vs Renault 5 E-Tech

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: Geely EX2 vs Renault 5 E-Tech
Belangrijkste parameters Geely EX2
Max/Ultra
Renault 5 E-Tech
Comfort Range 150
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius345 km430 kmRenault +85 km
Accu47,14 kWh52 kWhRenault +4,9 kWh
Verbruik ↓15,5 kWh/100 km14,2 kWh/100 kmRenault −1,3 kWh/100 km
Laden
DC-laden80 kW100 kWRenault +20 kW
AC-laden6,6 kW11 kWRenault +4,4 kW
Laadtijd ⚠25 min 30–80%30 min 15–80%5 min
Actieradius per laadminuut6,9 km/min9,3 km/minRenault +2,4 km/min
Spanning400 V400 VGeen verschil
Prestaties en aandrijving
Vermogen116 pk150 pkRenault +34 pk
0–100 km/h ↓11,5 s7,9 sRenault −3,6 s
Topsnelheid130 km/h150 km/hRenault +20 km/h
AandrijvingRWDFWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓1365 kg1449 kgGeely −84 kg
Bagageruimte375 l326 lGeely +49 l
V2L (externe stroomvoorziening)JaJa—
Lengte4135 mm3922 mmGeely +213 mm
Breedte1805 mm1774 mmGeely +31 mm
Hoogte1580 mm1498 mmGeely +82 mm
Wielbasis2645 mm2540 mmGeely +105 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

Geely EX2

Kosten per 100 km4,65
Per maand58
Per jaar697

Renault 5 E-Tech

Kosten per 100 km4,26
Per maand53
Per jaar639

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

Geely EX2

Renault 5 E-Tech

Andere vergelijkingen in deze klasse: Hatchback, segment B

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — Geely EX2 of Renault 5 E-Tech?

De Renault 5 E-Tech gaat verder: 430 km WLTP tegenover de 345 km van de Geely EX2. Dat is een verschil van 85 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Geely EX2 en de Renault 5 E-Tech?

De Geely EX2 heeft RWD en 116 pk. De Renault 5 E-Tech heeft FWD en 150 pk.

Welke heeft de grootste kofferbak?

De Geely EX2 biedt meer: 375 l tegenover 326 l in de Renault 5 E-Tech. Het verschil is 49 l.

Welke laadt sneller?

De Geely EX2 accepteert tot 80 kW DC, de Renault 5 E-Tech tot 100 kW.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.