Changan Deepal S05 vs Peugeot E-3008
Changan Deepal S05 leidt 6 tegen 3
Grootste verschillen: WLTP-actieradius — Changan Deepal S05 488 km, Peugeot E-3008 698 km · Accu — Changan Deepal S05 68,8 kWh, Peugeot E-3008 96,9 kWh · DC-laden — Changan Deepal S05 200 kW, Peugeot E-3008 160 kW.
Changan Deepal S05
De Changan Deepal S05 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in twee varianten: de RWD Max met een WLTP-actieradius van 488 km en de AWD Max met 435 pk.
Peugeot E-3008
De Peugeot E-3008 is een SUV uit het C-segment, in modeljaar 2026 in drie varianten: WLTP-actieradius van 497 tot 698 km, vermogen van 213 tot 325 pk.
Profiel tegenover de markt: Changan Deepal S05 vs Peugeot E-3008
- Changan Deepal S05RWD Max
Peugeot E-3008230 Long Range
Changan Deepal S05 of Peugeot E-3008 — wie wint waar
Changan Deepal S05 leidt 6 tegen 3
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmPeugeot E-3008 +210 km
- Accu kWhPeugeot E-3008 +28,1 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmChangan Deepal S05 −1,2 kWh/100 km
- Vermogen pkChangan Deepal S05 +41 pk
- 0–100 km/h ↓ sChangan Deepal S05 −1,2 s
- Topsnelheid km/hChangan Deepal S05 +10 km/h
- DC-laden kWChangan Deepal S05 +40 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgChangan Deepal S05 −226 kg
- Bagageruimte lPeugeot E-3008 +28 l
Technische gegevens: Changan Deepal S05 vs Peugeot E-3008
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Changan Deepal S05 RWD Max | 230 Long Range | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 488 km | 698 km | Peugeot +210 km |
| Accu | 68,8 kWh | 96,9 kWh | Peugeot +28,1 kWh |
| Verbruik ↓ | 15,9 kWh/100 km | 17,1 kWh/100 km | Changan −1,2 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 200 kW | 160 kW | Changan +40 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 23 min 10–80% | 27 min 20–80% | 4 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,9 km/min | 15,5 km/min | Peugeot +0,6 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 272 pk | 231 pk | Changan +41 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,5 s | 8,7 s | Changan −1,2 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 170 km/h | Changan +10 km/h |
| Aandrijving | RWD | FWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 1940 kg | 2166 kg | Changan −226 kg |
| Bagageruimte | 492 l | 520 l | Peugeot +28 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Ja | — |
| Lengte | 4598 mm | 4542 mm | Changan +56 mm |
| Breedte | 1900 mm | 1895 mm | Changan +5 mm |
| Hoogte | 1600 mm | 1641 mm | Peugeot +41 mm |
| Wielbasis | 2880 mm | 2739 mm | Changan +141 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Changan Deepal S05
Peugeot E-3008
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Changan Deepal S05
Peugeot E-3008
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Changan Deepal S05 of Peugeot E-3008?
De Peugeot E-3008 gaat verder: 698 km WLTP tegenover de 488 km van de Changan Deepal S05. Dat is een verschil van 210 km.
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de Changan Deepal S05 en de Peugeot E-3008?
De Changan Deepal S05 heeft RWD en 272 pk. De Peugeot E-3008 heeft FWD en 231 pk.
Welke laadt sneller?
De Changan Deepal S05 accepteert tot 200 kW DC, de Peugeot E-3008 tot 160 kW.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Changan Deepal S05 verbruikt minder elektriciteit: 15,9 kWh/100 km tegenover 17,1 kWh/100 km in de Peugeot E-3008. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 180 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.





