BYD Sealion 7 vs Subaru Solterra
BYD Sealion 7 leidt 7 tegen 4
Grootste verschillen: AC-laden — BYD Sealion 7 11 kW, Subaru Solterra 22 kW · Vermogen — BYD Sealion 7 530 pk, Subaru Solterra 343 pk · DC-laden — BYD Sealion 7 230 kW, Subaru Solterra 150 kW.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
Subaru Solterra
De Subaru Solterra is een SUV uit het D-segment met vierwielaandrijving, in modeljaar 2026 met 343 pk en een WLTP-actieradius van 511 km.
Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs Subaru Solterra
BYD Sealion 7Excellence AWD
Subaru SolterraAWD · modeljaar 2026
BYD Sealion 7 of Subaru Solterra — wie wint waar
BYD Sealion 7 leidt 7 tegen 4
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmSubaru Solterra +9 km
- Accu kWhBYD Sealion 7 +18,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmSubaru Solterra −3,9 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +187 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −0,6 s
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +55 km/h
- DC-laden kWBYD Sealion 7 +80 kW
- AC-laden kWSubaru Solterra +11 kW
- Laadtijd ↓ minBYD Sealion 7 −4 min
- Gewicht ↓ kgSubaru Solterra −318 kg
- Bagageruimte lBYD Sealion 7 +99 l
Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs Subaru Solterra
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Sealion 7Excellence AWD | Subaru SolterraAWD · modeljaar 2026 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 502 km | 511 km | Subaru +9 km |
| Accu | 91,3 kWh | 73,1 kWh | BYD +18,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,2 kWh/100 km | 14,3 kWh/100 km | Subaru −3,9 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 230 kW | 150 kW | BYD +80 kW |
| AC-laden | 11 kW | 22 kW | Subaru +11 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 24 min | 28 min | BYD −4 min |
| Actieradius per laadminuut | 14,6 km/min | 12,8 km/min | BYD +1,8 km/min |
| Spanning | — | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 530 pk | 343 pk | BYD +187 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 5,1 s | BYD −0,6 s |
| Topsnelheid | 215 km/h | 160 km/h | BYD +55 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2435 kg | 2117 kg | Subaru −318 kg |
| Bagageruimte | 520 l | 421 l | BYD +99 l |
| Lengte | 4830 mm | — | — |
| Breedte | — | — | — |
| Hoogte | — | — | — |
| Wielbasis | 2930 mm | — | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Sealion 7
Subaru Solterra
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Sealion 7
Subaru Solterra
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Waarom heeft de BYD Sealion 7 een grotere accu maar een kleinere actieradius dan de Subaru Solterra?
De BYD Sealion 7 heeft 91,3 kWh en legt 502 km af, terwijl de Subaru Solterra met zijn accu van 73,1 kWh 511 km haalt. Het energieverbruik bepaalt dit: 18,2 tegenover 14,3 kWh/100 km.
Welke is krachtiger — BYD Sealion 7 of Subaru Solterra?
De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 343 pk van de Subaru Solterra. Het verschil is 187 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BYD Sealion 7 biedt meer: 520 l tegenover 421 l in de Subaru Solterra. Het verschil is 99 l.
Welke laadt sneller?
De BYD Sealion 7 accepteert tot 230 kW DC, de Subaru Solterra tot 150 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 24 en 28 min.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.






