BYD Sealion 7 vs SERES 5
BYD Sealion 7 leidt 6 tegen 1
Grootste verschillen: DC-laden — BYD Sealion 7 230 kW, SERES 5 100 kW · Bagageruimte — BYD Sealion 7 520 l, SERES 5 450 l · Accu — BYD Sealion 7 91,3 kWh, SERES 5 80 kWh.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
SERES 5
De SERES 5 is een SUV in het segment D met vierwielaandrijving (AWD) en een WLTP-bereik tot 480 kilometer, die een vermogen van 490 pk levert.
Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs SERES 5
BYD Sealion 7Excellence AWD
SERES 5Long Range AWD
BYD Sealion 7 of SERES 5 — wie wint waar
BYD Sealion 7 leidt 6 tegen 1
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBYD Sealion 7 +22 km
- Accu kWhBYD Sealion 7 +11,3 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmSERES 5 −2,1 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +40 pk
- 0–100 km/h ↓ sGeen verschil
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +15 km/h
- DC-laden kWBYD Sealion 7 +130 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgGeen gegevens
- Bagageruimte lBYD Sealion 7 +70 l
Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs SERES 5
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Sealion 7Excellence AWD | SERES 5Long Range AWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 502 km | 480 km | BYD +22 km |
| Accu | 91,3 kWh | 80 kWh | BYD +11,3 kWh |
| Verbruik ↓ | 18,2 kWh/100 km | 16,1 kWh/100 km | SERES −2,1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 230 kW | 100 kW | BYD +130 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 24 min | — | — |
| Actieradius per laadminuut | 14,6 km/min | — | — |
| Spanning | — | 400 V | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 530 pk | 490 pk | BYD +40 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 4,5 s | Geen verschil |
| Topsnelheid | 215 km/h | 200 km/h | BYD +15 km/h |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2435 kg | — | — |
| Bagageruimte | 520 l | 450 l | BYD +70 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen SERES |
| Lengte | 4830 mm | 4700 mm | BYD +130 mm |
| Breedte | — | 1930 mm | — |
| Hoogte | — | 1625 mm | — |
| Wielbasis | 2930 mm | 2880 mm | BYD +50 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Sealion 7
SERES 5
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Sealion 7
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BYD Sealion 7 of SERES 5?
De BYD Sealion 7 gaat verder: 502 km WLTP tegenover de 480 km van de SERES 5. Dat is een verschil van 22 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de SERES 5 — zijn accu van 80 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BYD Sealion 7 biedt meer: 520 l tegenover 450 l in de SERES 5. Het verschil is 70 l.
Welke laadt sneller?
De BYD Sealion 7 accepteert tot 230 kW DC, de SERES 5 tot 100 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




