BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07

BYD Sealion 7 leidt 8 tegen 1

Grootste verschillen: DC-laden — BYD Sealion 7 230 kW, Changan Deepal S07 92 kW · Vermogen — BYD Sealion 7 530 pk, Changan Deepal S07 218 pk · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, Changan Deepal S07 7,9 s.

BYD Sealion 7

De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.

Changan Deepal S07

De Changan Deepal S07 is een SUV in segment D, die achterwielaandrijving biedt en een WLTP-bereik heeft van 475 km.

Profiel tegenover de markt: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07

WLTP-actieradiusAccuVermogenDC-laden0–100 km/h

BYD Sealion 7 of Changan Deepal S07 — wie wint waar

BYD Sealion 7 leidt 8 tegen 1

Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.

  • WLTP-actieradius kmBYD Sealion 7 +27 km
    BYD Sealion 7
    502
    Changan Deepal S07
    475
  • Accu kWhBYD Sealion 7 +11,3 kWh
    BYD Sealion 7
    91,3
    Changan Deepal S07
    79,97
  • Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −0,4 kWh/100 km
    BYD Sealion 7
    18,2
    Changan Deepal S07
    18,6
  • Vermogen pkBYD Sealion 7 +312 pk
    BYD Sealion 7
    530
    Changan Deepal S07
    218
  • 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −3,4 s
    BYD Sealion 7
    4,5
    Changan Deepal S07
    7,9
  • Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +35 km/h
    BYD Sealion 7
    215
    Changan Deepal S07
    180
  • DC-laden kWBYD Sealion 7 +138 kW
    BYD Sealion 7
    230
    Changan Deepal S07
    92
  • AC-laden kWGeen verschil
    BYD Sealion 7
    11
    Changan Deepal S07
    11
  • Gewicht ↓ kgChangan Deepal S07 −362 kg
    BYD Sealion 7
    2435
    Changan Deepal S07
    2073
  • Bagageruimte lBYD Sealion 7 +10 l
    BYD Sealion 7
    520
    Changan Deepal S07
    510

Voeg een derde auto toe

Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07

Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens

Technische gegevens: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07
Belangrijkste parameters BYD Sealion 7
Excellence AWD
Changan Deepal S07
RWD
Verschil
Actieradius en energie
WLTP-actieradius502 km475 kmBYD +27 km
Accu91,3 kWh79,97 kWhBYD +11,3 kWh
Verbruik ↓18,2 kWh/100 km18,6 kWh/100 kmBYD −0,4 kWh/100 km
Laden
DC-laden230 kW92 kWBYD +138 kW
AC-laden11 kW11 kWGeen verschil
Laadtijd ⚠24 min 10–80%35 min 30–80%11 min
Actieradius per laadminuut14,6 km/min6,8 km/minBYD +7,8 km/min
Spanning———
Prestaties en aandrijving
Vermogen530 pk218 pkBYD +312 pk
0–100 km/h ↓4,5 s7,9 sBYD −3,4 s
Topsnelheid215 km/h180 km/hBYD +35 km/h
AandrijvingAWDRWDander type
Praktisch gebruik
Gewicht ↓2435 kg2073 kgChangan −362 kg
Bagageruimte520 l510 lBYD +10 l
V2L (externe stroomvoorziening)NeeJaalleen Changan
Lengte4830 mm4750 mmBYD +80 mm
Breedte—1930 mm—
Hoogte—1625 mm—
Wielbasis2930 mm2900 mmBYD +30 mm

De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.

Energiekostencalculator

BYD Sealion 7

Kosten per 100 km5,46
Per maand68
Per jaar819

Changan Deepal S07

Kosten per 100 km5,58
Per maand70
Per jaar837

Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.

Videorecensies van beide modellen

BYD Sealion 7

Changan Deepal S07

Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D

Veelgestelde vragen over deze vergelijking

Welke heeft een grotere actieradius — BYD Sealion 7 of Changan Deepal S07?

De BYD Sealion 7 gaat verder: 502 km WLTP tegenover de 475 km van de Changan Deepal S07. Dat is een verschil van 27 km.

Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Sealion 7 en de Changan Deepal S07?

De BYD Sealion 7 heeft AWD en 530 pk. De Changan Deepal S07 heeft RWD en 218 pk.

Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?

Alleen de Changan Deepal S07 — zijn accu van 79,97 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.

Welke is krachtiger — BYD Sealion 7 of Changan Deepal S07?

De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 218 pk van de Changan Deepal S07. Het verschil is 312 pk.

De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting

Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.