BYD Seal U vs BYD Sealion 7
BYD Sealion 7 leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — BYD Seal U 217 pk, BYD Sealion 7 530 pk · 0–100 km/h — BYD Seal U 9,6 s, BYD Sealion 7 4,5 s · DC-laden — BYD Seal U 140 kW, BYD Sealion 7 230 kW.
BYD Seal U
De BYD Seal U is een SUV in segment D en biedt twee varianten met voorwielaandrijving (FWD), elk met verschillende batterijcapaciteiten en WLTP-bereiken.
BYD Sealion 7
De BYD Sealion 7 is een SUV uit het D-segment in drie varianten: WLTP-actieradius van 456 tot 502 km, vermogen van 312 tot 530 pk.
Profiel tegenover de markt: BYD Seal U vs BYD Sealion 7
BYD Seal UDesign 87 kWh
BYD Sealion 7Excellence AWD
BYD Seal U of BYD Sealion 7 — wie wint waar
BYD Sealion 7 leidt 7 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBYD Sealion 7 +2 km
- Accu kWhBYD Sealion 7 +4,3 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −2,3 kWh/100 km
- Vermogen pkBYD Sealion 7 +313 pk
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −5,1 s
- Topsnelheid km/hBYD Sealion 7 +40 km/h
- DC-laden kWBYD Sealion 7 +90 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Gewicht ↓ kgBYD Seal U −288 kg
- Bagageruimte lBYD Seal U +32 l
Technische gegevens: BYD Seal U vs BYD Sealion 7
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BYD Seal UDesign 87 kWh | BYD Sealion 7Excellence AWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 500 km | 502 km | BYD +2 km |
| Accu | 87 kWh | 91,3 kWh | BYD +4,3 kWh |
| Verbruik ↓ | 20,5 kWh/100 km | 18,2 kWh/100 km | BYD −2,3 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 140 kW | 230 kW | BYD +90 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd ⚠ | 28 min 30–80% | 24 min 10–80% | 4 min |
| Actieradius per laadminuut | 8,9 km/min | 14,6 km/min | BYD +5,7 km/min |
| Spanning | 400 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 217 pk | 530 pk | BYD +313 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 9,6 s | 4,5 s | BYD −5,1 s |
| Topsnelheid | 175 km/h | 215 km/h | BYD +40 km/h |
| Aandrijving | FWD | AWD | ander type |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2147 kg | 2435 kg | BYD −288 kg |
| Bagageruimte | 552 l | 520 l | BYD +32 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Nee | alleen BYD |
| Lengte | 4785 mm | 4830 mm | BYD +45 mm |
| Breedte | 1890 mm | — | — |
| Hoogte | 1668 mm | — | — |
| Wielbasis | 2765 mm | 2930 mm | BYD +165 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BYD Seal U
BYD Sealion 7
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BYD Seal U
BYD Sealion 7
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment D
BYD Seal Uvs
Xpeng G6
BYD Seal Uvs
Kia EV5
BYD Seal Uvs
Hyundai Ioniq 5
BYD Seal Uvs
Mazda CX-6e
BYD Seal Uvs
Hyundai Ioniq 5 N
BYD Seal UvsChangan Deepal S07
BYD Seal Uvs
Tesla Model Y
BYD Seal Uvs
BMW iX4
BYD Sealion 7vs
Mazda CX-6e
BYD Sealion 7vs
Hyundai Ioniq 5 N
BYD Sealion 7vs
Hyundai Ioniq 5
BYD Sealion 7vs
Xpeng G6
BYD Sealion 7vs
Tesla Model Y
BYD Sealion 7vs
BMW iX4Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Hoe verschillen de aandrijflijnen van de BYD Seal U en de BYD Sealion 7?
De BYD Seal U heeft FWD en 217 pk. De BYD Sealion 7 heeft AWD en 530 pk.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de BYD Seal U — zijn accu van 87 kWh werkt dan als stroombron. De BYD Sealion 7 biedt dit met 91,3 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — BYD Seal U of BYD Sealion 7?
De BYD Sealion 7 is sterker: 530 pk tegenover de 217 pk van de BYD Seal U. Het verschil is 313 pk.
Welke laadt sneller?
De BYD Seal U accepteert tot 140 kW DC, de BYD Sealion 7 tot 230 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.