BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
BMW iX5 leidt 7 tegen 2
Grootste verschillen: DC-laden — BMW iX5 460 kW, Cadillac Vistiq 190 kW · Bagageruimte — BMW iX5 655 l, Cadillac Vistiq 297 l · AC-laden — BMW iX5 22 kW, Cadillac Vistiq 11 kW.
BMW iX5
De BMW iX5 is een elektrische SUV in het E-segment met vierwielaandrijving (AWD): hij levert 578 pk, heeft een bereik tot 845 km volgens de WLTP-norm en ondersteunt DC-snelladen tot 460 kW.
Cadillac Vistiq
De Cadillac Vistiq is een elektrische SUV in het E-segment met vierwielaandrijving (AWD), die een bereik van 460 km biedt volgens de WLTP-cyclus en een acceleratie van 0 tot 100 km/u in 3,9 seconden.
Profiel tegenover de markt: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
BMW iX560 xDrive
Cadillac VistiqAWD
BMW iX5 of Cadillac Vistiq — wie wint waar
BMW iX5 leidt 7 tegen 2
De score bevat geen meetwaarden waarvan aan één kant gegevens ontbreken.
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmBMW iX5 +385 km
- Accu kWhBMW iX5 +39 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −1,7 kWh/100 km
- Vermogen pkCadillac Vistiq +46 pk
- 0–100 km/h ↓ sCadillac Vistiq −0,7 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWBMW iX5 +270 kW
- AC-laden kWBMW iX5 +11 kW
- Laadtijd ↓ minGeen gegevens
- Gewicht ↓ kgBMW iX5 −74 kg
- Bagageruimte lBMW iX5 +358 l
Technische gegevens: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | BMW iX560 xDrive | Cadillac VistiqAWD | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 845 km | 460 km | BMW +385 km |
| Accu | 141 kWh | 102 kWh | BMW +39 kWh |
| Verbruik ↓ | 20,1 kWh/100 km | 21,8 kWh/100 km | BMW −1,7 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 460 kW | 190 kW | BMW +270 kW |
| AC-laden | 22 kW | 11 kW | BMW +11 kW |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 23 min | — | — |
| Actieradius per laadminuut | 25,7 km/min | — | — |
| Spanning | 800 V | 400 V | BMW +400 V |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 578 pk | 624 pk | Cadillac +46 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 4,6 s | 3,9 s | Cadillac −0,7 s |
| Topsnelheid | 210 km/h | 210 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | AWD | AWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2825 kg | 2899 kg | BMW −74 kg |
| Bagageruimte | 655 l | 297 l | BMW +358 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Cadillac |
| Lengte | 4994 mm | 5216 mm | Cadillac +222 mm |
| Breedte | 2000 mm | 2026 mm | Cadillac +26 mm |
| Hoogte | 1748 mm | 1787 mm | Cadillac +39 mm |
| Wielbasis | 3035 mm | — | — |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
BMW iX5
Cadillac Vistiq
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
BMW iX5
Cadillac Vistiq
Andere vergelijkingen in deze klasse: SUV, segment E
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — BMW iX5 of Cadillac Vistiq?
De BMW iX5 gaat verder: 845 km WLTP tegenover de 460 km van de Cadillac Vistiq. Dat is een verschil van 385 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Cadillac Vistiq — zijn accu van 102 kWh werkt dan als stroombron. De BMW iX5 biedt dit met 141 kWh niet aan.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De BMW iX5 biedt meer: 655 l tegenover 297 l in de Cadillac Vistiq. Het verschil is 358 l.
Welke laadt sneller?
De BMW iX5 accepteert tot 460 kW DC, de Cadillac Vistiq tot 190 kW.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.




